Son Gelişmeleri Duymayan Kalmasın

Türkiye, son günlerde epey kritik süreçlerden geçmektedir. Durum böyle olunca Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının ülkeleriyle ilgili her türlü haberi öğrenme arzusu kaçınılmaz bir hal almaktadır.

 Son Gelişmeleri Duymayan Kalmasın

11.04.2018 - 18:25

Güncelleme : 11.04.2018 - 18:25

Türkiye, son günlerde epey kritik süreçlerden geçmektedir. Durum böyle olunca Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının ülkeleriyle ilgili her türlü haberi öğrenme arzusu kaçınılmaz bir hal almaktadır. Bu amaçla kurulan eskisehirhaber.com.tr, haber almak isteyen vatandaşlara başta hem ülkeyle hem de Eskişehir haber okuma imkânı sunmaktadır. Sitenin birçok kategorisi bulunmakta, okuyucularına magazinden siyasete, spordan eğitime hemen hemen her başlıkla ilgili haber verme avantajı bulunmaktadır.

Yaratıcı haber paylaşımlarıyla son dönemlerde tıklanma sayısı gözle görülür biçimde artmış site bu durumla birlikte Eskişehir’in en çok okunan haber sitesi olmuştur. Site, bununla kalmayıp ülke çapında en çok okunan siteler arasına girecek bir politika yürütmektedir.

Gönüllü Gazeteci Olmak İster Misiniz?

Eskisehirhaber.com.tr, mevcut yazarları dışında gazeteciliğe meraklı bireylerin de haberlerini paylaşmaktadır. Üstelik site, amatör olarak çalışan gönüllü habercilere emeklerinin karşılığı olarak prim ödemektedir. Eskişehir Haber’in Türkiye’nin dört bir yanından vatandaşlara habercilik fırsatı tanımasıyla birlikte, hem haberciliğe merakı olanlar bu isteğini tatmin edecek hem de ülkede yaşayan bireyler her konudan haberdar olacaktır.

https://www.eskisehirhaber.com.tr/

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın