Son Dakika: Montero Beşiktaş’ta

  Beşiktaş, 22 yaşındaki Montero konusunda Atletico Madrid ile yeniden anlaşma sağladı. İspanyol futbolcu geçtiğimiz sezon da Beşiktaş’ taydı. Montero bu sezon satın alma opsiyonu ile kiralanacak. Geçtiğimiz sezon ayrılırken tekrar Beşiktaş ile buluşmak istediğini ifade eden Montero bu hafta imzaya bekleniyor. restbetcdn.com İlgili Haber 24 Mart 2023 petrol fiyatları 22 yaşındaki İspanyol futbolcunun İstanbul’a […]

 Son Dakika: Montero Beşiktaş’ta

30.08.2021 - 11:49

Güncelleme : 30.08.2021 - 11:49

 

Beşiktaş, 22 yaşındaki Montero konusunda Atletico Madrid ile yeniden anlaşma sağladı. İspanyol futbolcu geçtiğimiz sezon da Beşiktaş’ taydı. Montero bu sezon satın alma opsiyonu ile kiralanacak.

Geçtiğimiz sezon ayrılırken tekrar Beşiktaş ile buluşmak istediğini ifade eden Montero bu hafta imzaya bekleniyor. restbetcdn.com

22 yaşındaki İspanyol futbolcunun İstanbul’a gelip imza atması bekleniyor.

Beşiktaş, bu sezonluk için Atletico Madrid’e 100 bin euro kiralama bedeli ödeyecek.

Geçen sezon Beşiktaş’tan ayrılırken Montero şunları söylemişti:”Kariyerimde çok önemli bir yıl oldu, kişisel olarak geliştim. Umarım ileride yollarımız tekrar buluşur. Seni çok seviyorum Beşiktaş ailesi”

Genç futbolcu Francisco Montero’nun,  Atletico Madrid ile olan sözleşmesi 2024 yılında sona erecek.

Francisco Montero Kimdir?

 

14 Ocak 1999 Sevilla doğumlu Francisco Javier Montero Rubio Atlético Madrid’de sol stoper pozisyonunda oynayan İspanyol futbolcudur.

AD Nervión alt yapısında futbola başlayan Montero 15 yaşında Atlético Madrid genç takımına geçti.

2018’de Atlético Madrid kulübünde profesyonel oldu. Daha sonra Atlético Madrid’in B ve A takımında forma giydi. 2017’de teknik direktör Diego Simeone  sezon öncesi kampa davet etti. İlk profesyonel maçını 23 Eylül 2018 yılında CDA Navalcarnero deplasmanında oynadı. 30 Ekim 2018 tarihinde Copa del Rey kupa maçı olan UE Sant Andreu deplasmanında ilk 11’deki ilk maçına çıktı ve 90 dakika boyunca sahada kaldı.