Siz Sadece Umreye Gideceğiniz Zamanı Seçin

Site, Hac ve umre organizasyonlarında sektörde en ön sıralarda yer alıyor. Sitenin bu başarısının sebebi, kayıt olunduğu anda, gidiş ve dönüş tarihi, hava yolu ve uçuş saati, konaklanacak oteller, günlük programlar ve rehber belli oluyor.

 Siz Sadece Umreye Gideceğiniz Zamanı Seçin

07.11.2017 - 15:54

Güncelleme : 07.11.2017 - 15:54

Site, Hac ve umre organizasyonlarında sektörde en ön sıralarda yer alıyor. Sitenin bu başarısının sebebi, kayıt olunduğu anda, gidiş ve dönüş tarihi, hava yolu ve uçuş saati, konaklanacak oteller, günlük programlar ve rehber belli oluyor. bu da sitenin bu organizasyonları ne kadar ciddiye aldığını gösteriyor.

Sitenin ana sayfasında, umre turları ile akılda soru kalmayacak şekilde detaylar içeriyor. Turların detaylarına girildiğinde, gün gün yapılacaklar, gezilecek yerler ve konaklamalar en ince ayrıntısına kadar açıklanmış. Site verdiği beş yıldızlı hizmete karşın, umreye gideceklere sunduğu umre fiyatları ile de diğer sitelerden farkını ortaya koyuyor. Fiyatlar, oda durumu, kalacak kişi sayısı ve çocuk durumuna göre farklılıklar gösteriyor.

Özel Umre Turları

Site, sunduğu umre paketleri dışında istekleri olan kişilere de özel umre tur hizmeti veriyor. Ekstra olarak alınmak istenenler siteye bildiriliyor ve böylece kişiye özel umre tur paketi hazırlanıyor. Yeni hazırlanan paketin fiyatı ise, müşteri isteklerine göre değişiyor. Eğer müşteri kalınacak yerleri ve hizmetleri kendi belirlemek isterse, bu hizmetleri özel araçlarla alıyor ve buna VIP umre turu deniyor.

https://inanctur.com.tr/

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın