Siyah Beyazlılardan Kaya Ayhan Haberi

Beşiktaş Spor kulübü defansını güçlendirmek için düğmeye bastı ve bunun için çalışmalar başlatmaya başladı. Bunun için de Fortuna Duesseldorf’ta oynayan ünlü futbolcu Kaan Ayhan listenin en başında yer almaktadır. Beşiktaş transfer için sessiz bir şekilde yol kat etmektedir. Beşiktaş Spor Kulübü, yeni sezonda istikbal vaat eden genç futbolcuları kadrosuna dahil etmek istemektedir. Bu sebepten dolayı […]

 Siyah Beyazlılardan Kaya Ayhan Haberi

16.04.2019 - 19:46

Güncelleme : 16.04.2019 - 19:46


Beşiktaş Spor kulübü defansını güçlendirmek için düğmeye bastı ve bunun için çalışmalar başlatmaya başladı. Bunun için de Fortuna Duesseldorf’ta oynayan ünlü futbolcu Kaan Ayhan listenin en başında yer almaktadır. Beşiktaş transfer için sessiz bir şekilde yol kat etmektedir. Beşiktaş Spor Kulübü, yeni sezonda istikbal vaat eden genç futbolcuları kadrosuna dahil etmek istemektedir. Bu sebepten dolayı Siyah Beyazlı yönetim, savunmasını daha güçlü bir hale getirmek için Alman kulüplerinden Fortuna Duesseldorf’ta oynayan milli futbolcu Kaan Ayhan’ı listenin en başına almış durumdadır.

Hem Sağ Bek Hem de Stoper İçin Uygun

Fortuna Duesseldorf’ta hem sağ bek hem de stoper olarak görev yapabilen Kaan Ayhan aynı zamanda da A Milli Takım’da yer almaktadır. Beşiktaş yönetimi futbolcu Kaan Ayhan için Alman kulübünün kapısını çalmaya hazırlanmaktadır. Siyah Beyazlılar kiralama teklifinde bulunacaklarını belirttiler. Beşiktaş Spor Kulübü Gökhan Gönül’ün sık sık sakatlanması ve de yaşlı olması sebebi ile sağ beke monte yapmak istemekte ve de Beşiktaş yönetiminin Kaan Ayhan’ı öncelikle kiralamak istediği verilen bilgiler arasında yer almaktadır. Lidyabet canlı destek / Lidyabet Beşiktaş yönetimi Kaan Ayhan’ın transferi için çalışmalarda bulunacaktır.

Kaan Ayhan’ın Başarıları

Lidyabet Alman kulübünde bu sezon 25 maçın tamamında yer alan Kaan Ayhan, 3 sezondur Alman kulübünde oynamaktadır. 24 yaşındaki genç futbolcu Alman kulübünde bu sezon fileleri 4 kez havalandırmıştır.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın