Sigortacılığın Yeni Yüzü

Sigortacılık sektörüne hızlı bir giriş yapan atabrokerlik.com sitesi, ürün çeşitliliğini ve kalitesini sürekli arttırarak, bu konudaki eksiklikler tamamlamış ve ülkemize gelişmiş ülkelerde uygulanan sigortacılık kavramını getirmiştir. Profesyonel kadroları ve dürüst hizmetleri ile müşteri portföyünü gün geçtikçe arttıran site, sigortacılık konusunda sektörün lokomotif firması haline gelmiştir. Firma, yerli ve yabancı bir çok büyük kurum ve kuruluşu […]

 Sigortacılığın Yeni Yüzü

14.06.2018 - 11:43

Güncelleme : 14.06.2018 - 11:43

Sigortacılık sektörüne hızlı bir giriş yapan atabrokerlik.com sitesi, ürün çeşitliliğini ve kalitesini sürekli arttırarak, bu konudaki eksiklikler tamamlamış ve ülkemize gelişmiş ülkelerde uygulanan sigortacılık kavramını getirmiştir. Profesyonel kadroları ve dürüst hizmetleri ile müşteri portföyünü gün geçtikçe arttıran site, sigortacılık konusunda sektörün lokomotif firması haline gelmiştir. Firma, yerli ve yabancı bir çok büyük kurum ve kuruluşu da portföyüne dahil ederek, deneyimli ekibi ile 24 saat kesintisiz olarak çözüm odaklı hizmet veriyor. Kendisini sürekli olarak geliştiren firma 10.000’in üzerinde müşterisine, 25 sigorta şirketinin, 70’in üzerinde sigorta türü ile hizmet vermeye devam ediyor.

Firmanın Ürünleri

Firma sigortacılık kapsamında; küçük primler karşılığında özel ve kaliteli sağlık hizmeti alınmasını sağlayan tamamlayıcı sağlık sigortası, zorunlu trafik sigortası ve kasko, kişilerin can ve sağlığının dahil edildiği evde oluşabilecek tüm hasarları kapsayan ve kısa sürede ödeme imkanı tanıyan konut sigortası, DASK, her türlü sağlık sigortası, her türlü riski bir poliçede birleştiren KOBİ’lere özel paket sigortaları (her iş yerine özel olarak hazırlanan), elektronik cihazları, makine kırılmalarını ve montaj risklerini de içeren geniş kapsamlı mühendislik sigortası, mesleki, işveren, 3. şahıs, yönetici, ürün ve tehlikeli maddeleri içeren sorumluluk sigortası, yat, tekne, tekne ve gemi inşaat, kıymetli nakliyat, emtia ve taşıyıcı sorumluluğunu kapsayan nakliyat sigortası, inşaat esnasında ortaya çıkabilecek tüm hasarları barındıran ve firmaları koruma altına alan inşaat sigortası, para ve kıymetli eşyaların taşınmasında oluşacak hırsızlıkları kapsayan finans paket sigortası, lisans kaybı, yük ve posta ile yolcu ve bagaj sorumluluk, hava alanı takip ve işletme ile uçak gövdesini içeren havacılık sigortası, ihracat kredi ve siyasi riskleri muhteva eden kredi ve siyasi riskler sigortası ile sera, dolu, hayvan hayat ve kümes hayvan alt başlıklarını bulunduran tarım sigortalarını yapıyor.

https://www.atabrokerlik.com

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın