Side Otelleri İncelemesi

Günümüzde yaz aylarında tatil olarak en çok tercih edilen semtlerden biri olarak Side ön plana çıkmaktadır. Ancak bunun çok özel bir yanı bulunmaktadır. O da çok eski tarihi ile birlikte günümüz büyük avantajları eşliğinde hazırlanmış muhteşem otellerinin kaynaşmasıdır. 1) Her Olanağın Bulunduğu Oteller Tabii her şeyden önce eğer bu beldeye gelinecek ise ilk olarak Side […]

 Side Otelleri İncelemesi

24.10.2017 - 15:37

Güncelleme : 24.10.2017 - 15:37

Günümüzde yaz aylarında tatil olarak en çok tercih edilen semtlerden biri olarak Side ön plana çıkmaktadır. Ancak bunun çok özel bir yanı bulunmaktadır. O da çok eski tarihi ile birlikte günümüz büyük avantajları eşliğinde hazırlanmış muhteşem otellerinin kaynaşmasıdır.

1) Her Olanağın Bulunduğu Oteller

Tabii her şeyden önce eğer bu beldeye gelinecek ise ilk olarak Side otelleri bünyesinde yapılacak olan rahat ve zengin bir seçenek alttaki konaklamadan bahsetmek gerekir. Muhteşem ve büyük havuz çeşitleri, tüm gün boyunca verilen açık büfe ile birlikte ücretsiz otopark ve havayolu servis fırsatının yanı sıra her oda kapsamında bulunan muhteşem doğa görseli, insanın otelden bile çıkasının gelmemesine neden oluyor.

2) Eşsiz Tarihi Yapıları

Neredeyse 800’lü yıllara kadar uzanan bir geçmişe dayanmış Side bölgesinde o dönemlerdeki Türkler buraya göç ederek yerleşmiş ve burada turizmi başlatan ilk toplum olarak ön plana çıkmıştır. O günden bu yana birçok değişik mimari yapılar ile birlikte tarihi çeşmeler ya da surlar altında ve çok özel sokaklar da yine mükemmel bir arkeolojik gezi imkanı verirken harika bir tatil beldesi olmasına imkan tanımaktadır.

3) Birbirinden Güzel Plajlar ve Mavi İle Yeşillik

Geçmişten günümüze kadar ulaşan birçok farklı mimari yapısı ile birlikte son teknoloji ve zengin otel seçenekleri bünyesinde mükemmel bir karışımı bir arada sunan Side ile birlikte Side Kumköy otelleri de bu fırsatları sağlarken, artı olarak en harika plajları bünyesinde deniz, kum ve güneşin tadını çıkarma imkanı vermektedir. Ayrıca mavi ve yeşilin yine aynı şekilde bir bütün olarak kaynaşmış hali de sizlere unutmayacağız bir görseli sunmaktadır.

4) Tatil Adına Her Şey Bulunabilir

Bir yaz tatili içerisinde aradığınız her şeyi Side ve Kumköy’de büyük bir keyif içerisinde bulabilir, artı olarak aradığınız en iyi otelleri de yine Çağlatur bünyesinde detaylı bir şekilde araştırma yaparak öğrenme fırsatını yakalayabilirsiniz. Masmavi, tertemiz, harika bir deniz, arkeolojik geziler ve bol oksijenli ormanlar ile birlikte birbirinden harika tarihi yapıtlar veya şelaleler kapsamında yaz tatilini doya doya yaşama şansını yakalayabilirsiniz.

https://www.caglatur.com/side-otelleri

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın