Show Life Organizasyon

Show Life Organizasyon; 2000 senesinden beri dansçı organizasyonları yapmakta olan bir kurumdur. Tüm organizasyonlar için müşterilerin hizmetinde olan firma, profesyonel ve deneyimli çalışanlarıyla her gün büyümeye devam etmektedir. Bünyesindedansçı kiralama ve dansöz kiralama hizmeti bulunmaktadır. Türkiye’de, sektöre atıldığı günden bugüne dek hizmet çeşitliliği ve kalitesi sayesinde en üst sıralarda yer alarak bir numaralı tercih sebebi […]

 Show Life Organizasyon

11.11.2019 - 17:35

Güncelleme : 11.11.2019 - 17:35

Show Life Organizasyon; 2000 senesinden beri dansçı organizasyonları yapmakta olan bir kurumdur. Tüm organizasyonlar için müşterilerin hizmetinde olan firma, profesyonel ve deneyimli çalışanlarıyla her gün büyümeye devam etmektedir. Bünyesindedansçı kiralama ve dansöz kiralama hizmeti bulunmaktadır.

Türkiye’de, sektöre atıldığı günden bugüne dek hizmet çeşitliliği ve kalitesi sayesinde en üst sıralarda yer alarak bir numaralı tercih sebebi olmuştur. Tecrübeli çalışanları ve bünyesini her daim güncelleyen altyapısıyla; İstanbul’un her bölgesine hizmet veren firma, ülkemiz genelinde sürdürülmüş olan pek çok büyük organizasyonda da başarıyla görev almıştır. Firmaya referans olan isimlerden de, bunu görebilmek mümkündür.

Dansçı Organizasyonu

Firma bünyesinde; eğlence parti ve malzeme kiralama hizmetiyle beraber, hostes manken hizmetleri, kına organizasyonu, palyaço hizmeti, katalog çekimi, sünnet organizasyonu, açılış etkinlikleri, düğün davet organizasyonları, fuar organizasyonları, web tasarım hizmetleri gibi çok kapsamlı hizmetler bulunmaktadır. Sayısız düğün, firma ve bayi toplantıları, konser ve festivalde etkin şekilde görev alan organizasyon firması, pek çok siyasetçiye ve sanatçıya da organizasyon hizmeti vermiştir. Düğün gibi etkinlikler için bünyesinde oryantal kiralama hizmeti de bulunmaktadır.

Show Life Organizasyon

Show Life Organizasyon, profesyonel ve deneyimli olan ekibiyle üst düzey bir memnuniyet yakalamak için çalışmalarını sürdürmektedir. TV kanalları, GSM şirketleri, otomobil markaları ve siyasi partilerle iş birliklerini de devam ettirmektedir. Değerli müşterilerinin en mutlu, en güzel ve özel etkinliklerini daha da kaliteli hale getirmek için hizmet anlayışını sürekli olarak yenilemektedir.