Sharp Beyaz Eşya Ürünlerinin Tamiri

Sharp servisi ev ve iş yerlerinde bulunan hasarlı buzdolabı ve diğer beyaz eşya ürünlerinin tamirini üstlenmekte. Sharp ürünlerinin garantili olması ve yılda 1 defa ücretsiz bakımının yapılması firma ve müşterisi arasındaki iletişimi güçlendirmekte.

 Sharp Beyaz Eşya Ürünlerinin Tamiri

09.04.2018 - 13:06

Güncelleme : 09.04.2018 - 13:06

Sharp servisi ev ve iş yerlerinde bulunan hasarlı buzdolabı ve diğer beyaz eşya ürünlerinin tamirini üstlenmekte. Sharp ürünlerinin garantili olması ve yılda 1 defa ücretsiz bakımının yapılması firma ve müşterisi arasındaki iletişimi güçlendirmekte. Servis araçları ve servis içinde çalışan deneyimli ustalar ile birlikte verilen adrese gidilerek beyaz eşya ürünlerinin tamiri yapılmakta. İstanbul sharp servisi adresinden hizmet detaylarını ve şubelerini bulabilirsiniz. Garantili ürünleri, yeni beyaz eşyalar, elektronik ev eşyaları ve diğer ürünler için sayfayı ziyaret etmeniz yeterlidir.

Sharp Ürünlerinde Bakım ve Onarım

Sharp servis hizmetleri ile bölgelere uzak olan müşterilerin ev veya iş adreslerine gidilerek tamir edilmesi gereken beyaz eşya ürününün onarımı yapılır. Aynı zamanda sharp beyaz eşya ürünlerini içeren katalog tanıtımları da yapılır. Servis araçları sayesinde ürünler hasar görmeden alındıkları yere tamir edilmiş şekilde teslim edilir. Ürün takası yapmak ve yeni buzdolabı almak isteyenler için tavsiyelerde bulunulur. Beyaz eşya ürün hatalarına göre getirilen çözümler sayesinde kullanılan eşyalar eskisine göre daha sağlam olacaktır.

https://istanbulsharpservisi.org/

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın