Sevdiğinize Özel Beştaş Yüzükler

Beştaş yüzükler, ilk yıllarda armağan edilen tek taş yüzüklerden sonra kadınlara eşleri tarafından sunulan en büyük sevgi göstergelerindendir. Sevginin volümlenerek arttığına işaret eden 5taş bir yüzüğü eşiniz olan kadına evliliğinizin ilk yıllarının ardından 4. ya da 5.yılınızda hediye edebiliriniz. Böylelikle bu yüzük modelleri hem aşkın harika bir anlatımına dönüşür, hem de güçlü anlatımıyla tektaşların yanındaki […]

 Sevdiğinize Özel Beştaş Yüzükler

20.06.2018 - 14:47

Güncelleme : 15.09.2023 - 8:08

Beştaş yüzükler, ilk yıllarda armağan edilen tek taş yüzüklerden sonra kadınlara eşleri tarafından sunulan en büyük sevgi göstergelerindendir. Sevginin volümlenerek arttığına işaret eden 5taş bir yüzüğü eşiniz olan kadına evliliğinizin ilk yıllarının ardından 4. ya da 5.yılınızda hediye edebiliriniz.

Böylelikle bu yüzük modelleri hem aşkın harika bir anlatımına dönüşür, hem de güçlü anlatımıyla tektaşların yanındaki efektif yerini alır. Öze gecelerde, davet ya da kutlamalarda özellikle tüm kadınlar bu tarz yüzükleri özenle sakladıkları yerden çıkararak parmaklarına konduruverir. Bu yüzden bu tarz gecelerde kadıların parmaklarında her zaman özenle tasarlanmış bir 5 taş görebilmeniz mümkün.

Belki siz de nicedir eşinize böyle bir 5 taş yüzük armağan etmek istiyordunuz fakat yüksek fiyatlar yüzünde bunu başaramıyorsanız işte size fırsat! Çünkü Divas sertifikalı, bakım garantili ve sigortalı özelliklere sahip olan pırlanta taş yüzük modellerine çok ama çok düşük fiyatlarıyla sahip olabilir ve biricik eşinize bu tarz görkemli bir yüzük armağan edebilirsiniz.
Eşinizin yaş gününde ya da evlenme yıldönümünüzde hatta dilerseniz yılbaşında ona sunabileceğiniz muhteşem bir pırlanta yüzük hediyesi tam da bu sayfalarda avrupa yakası escort salınıyor.

0,15 ya da 0,25 karat değerindeki eşsiz 5 taş yüzük modelleri seçimlerinizi bekliyor.
Pırlanta kullanmaya herkesin hakkı olduğunu düşünen Divas, sizler için açılışa özel muhteşem bir pırlanta kampanyası düzenliyor. Onunla sonsuzluğa adım attığınız evlilik töreninizde sunabileceğiniz özel pırlantalı alyanslar, tektaşlar ya da ötesinde ürünler ve setler, çok satanlar, yeni gelenler, fırsat ürünleri gibi özel kategorilerde aradığınız her şeyi burada bulabilirsiniz.
Yine eşinize ya da sevdiklerinize özel günlerde, yaş günlerinde ya da yıldönümünüzde sunabileceğiniz muhteşem tüm takılar +5 taş modelleri Divas love de!

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın