Server Almak için Garantili Hizmet ve Destek Çok Önemlidir

Server satın alırken, garantili hizmet ve destek almak oldukça önemlidir. İşletme ve kurumlar, her zaman sunucu hakkında teknik bilgiye sahip olmak zorunda değildir. Sunucunun kullanım ömrü boyunca meydana gelebilecek aksaklıklar, hatalar ya da rutin bakımlarda mutlaka satış sonrası muhattap olacak yetkililerin olması gerekir. Öte yandan garantili hizmet ve destek, hem serverın kurulumunda hem de kullanım […]

 Server Almak için Garantili Hizmet ve Destek Çok Önemlidir

08.08.2019 - 17:54

Güncelleme : 08.08.2019 - 17:54

Server satın alırken, garantili hizmet ve destek almak oldukça önemlidir. İşletme ve kurumlar, her zaman sunucu hakkında teknik bilgiye sahip olmak zorunda değildir. Sunucunun kullanım ömrü boyunca meydana gelebilecek aksaklıklar, hatalar ya da rutin bakımlarda mutlaka satış sonrası muhattap olacak yetkililerin olması gerekir. Öte yandan garantili hizmet ve destek, hem serverın kurulumunda hem de kullanım süresince yaşanabilecek sorunlara karşı alıcıyı korur. KurumsalIT olarak sitemiz üzerinden satın alacağınız tüm server modelleri garantili olmakla beraber satış sonrası da desteklidir. KurumsalIT bilişim sektörünün öncü firmalarından bri olarak donanım, yazılım ve güvenlik ürünleri alanında 10 seneyi aşkındır hizmet vermektedir. Özellikle yüksek performanslı sunucular için satın alacağınız her bir üründe maksimum destek hizmeti sunarak tüm problem ya da önerilerinizde yanınızdayız.

Hp Server

Hp server özellikle fiyat ve performans açısından en çok beğenilen, kaliteli ve yüksek performanslı sunucu modellerinden biridir. Özellikle Hp server, kesintisiz çalışma özelliği ve tasarruflu enerji sistemi ile işletme ve kurumlar için ilk tercihler arasında bulunmaktadır. Soğutma özelliği sayesinde, sunucunun aşırı yüklenmesi sebebiyle meydana gelebilecek tüm ısınma ve ısınma kaynaklı yanıt vermeme, hizmette aksama gibi durumların engellenmesini sağlar. Hp sunucu özellikle iş performansınızı arttırmakla berber veri depolama ve veri merkezi alanlarında da avantajlı bir markadır. Şirket ya da firmaların ihtiyaç, talep ve beklentilerine en uygun çözümleri sağlayan Hp serverler, küçük, büyük ve orta ölçekli işletmeler için farklı donanım ve kapasitelerde sunucu tasarlamaktadır.

Server Fiyatları

Server fiyatları satın alacağınız sunucunun markasına ve kapasitesine göre değişir. Sunucu alırken, kullanım amaçları ve artabilecek kapasiteyi göz önünde bulundurarak bir tercih yapmanız gerekmektedir. Özellikle hız ve güvenlik bakımından hem maksimum hizmet sunan hem de fiyat açısından daha akıllı olan seçim ise Hp server olmaktadır. Özellikle sorun çıkma riskinin daha yüksek olduğu mail ya da depolama kısımlarında, müşterisine en hızlı yanıtı veren markalardan biri olduğu için kurumsal anlamda oldukça avantajlıdır. Yaşanabilecek olası teknik problemlerde hem maddi hem de manevi açısından şirketin kayıp yaşamaması için doğru bir server markası tercih etmesi önemlidir. Sitemiz üzerinden, sizin için en uygun Hp server modellerini Kurumsal IT güvencesi ile satın alabilirsiniz. Hem satış öncesi, hem de satış sonrası uzmanlarımızdan teknik destek alabilir, sorularınızı iletebilir ve ihtiyacınıza en uygun sunucuyu bulabilirsiniz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın