Serigrafi Etiket

1990 yılında kurulan ve sektörde uzun süredir hizmetlerine devam eden firma reklam sektörü kapsamında metal etiket, alüminyum, bas etiket, lazer markalama, serigrafi, dijital baskı alanında faaliyet göstermektedir.

 Serigrafi Etiket

19.05.2018 - 1:43

Güncelleme : 19.05.2018 - 1:43

1990 yılında kurulan ve sektörde uzun süredir hizmetlerine devam eden firma reklam sektörü kapsamında metal etiket, alüminyum, bas etiket, lazer markalama, serigrafi, dijital baskı alanında faaliyet göstermektedir. Müşterilerine teknoloji destekli hizmet sunan firma kısa zamanda kaliteli işler yapmayı kendine misyon edinmiş durumda. Lider firma olmayı vizyon edinmiş olan 7golreklam.com tüm hizmetlerini site içerisinden bulabilmeniz mümkün.

Çıkartma Etiket

Grafik sanatlarında ve baskı resim çalışmalarında yaygın olarak kullanılan baskı tekniği kullanılacak alana göre seçilmektedir. Çıkartma etiket olarak biline sticker çalışmasında yapışkanlık ve dayanıklılık açısından değişken olarak üretilmektedir. Kullanılan malzemelerin tümü kalite belgesine sahiptir.

Serigrafi baskı 3 farklı tekniğe dayalı olarak kullanılmaktadır. İpek baskı, şablon baskı ve elek baskı olarak anılmaktadır. Serigrafi etiket, metal etiket, bas-kes etiket, alüminyum etiket firmanın sunduğu diğer hizmetler arasında yer almaktadır. Üretilen etiketlerin özellikleri hem iç mekanda hem de dış mekanda rahatlıkla kullanılabilir olmasıdır. Her etiket için farklı malzeme kullanılmakta olup yüksek dayanıklılığa sahip olarak üretilmektedir.

https://www.7golreklam.com/

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın