Sergen Yalçın İmzanın Ardından İlk Sözlerini Söyledi

Kendisi için 13 yıl aradan sonra kulübe teknik adam olarak dönmenin büyük heyecanını yaşadı. restbet ile tanıştığınızda geliriniz anında artacak. İmza töreni için 20 bin siyah beyazlı taraftar stada akın etti. Coşkulu karşılama teknik adam duygulandırırken, ilk sözleri de güne damga vurdu. Teknik adam Sergen Yalçın, “Çok heyecanlıyım. Belki de hayatımda hiç bu kadar heyecanlanmadım, […]

 Sergen Yalçın İmzanın Ardından İlk Sözlerini Söyledi

18.06.2020 - 10:26

Güncelleme : 18.06.2020 - 10:26

Kendisi için 13 yıl aradan sonra kulübe teknik adam olarak dönmenin büyük heyecanını yaşadı. restbet ile tanıştığınızda geliriniz anında artacak. İmza töreni için 20 bin siyah beyazlı taraftar stada akın etti. Coşkulu karşılama teknik adam duygulandırırken, ilk sözleri de güne damga vurdu. Teknik adam Sergen Yalçın, “Çok heyecanlıyım. Belki de hayatımda hiç bu kadar heyecanlanmadım, Öncelikle başkanımıza ve yönetimimize bu şansı verdiği için teşekkür ediyorum. Taraftarımıza sonsuz minnettarım. Milyonlarca Beşiktaş taraftarına teşekkür ediyorum. Bu destek benim için mükemmel. Herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum” ifadelerinde bulundu.

İmzalanan Sözleşmenin Detayları Belli Oldu

Sergen Yalçın ile yapılan anlaşmanın en çok merak edilen yanlarından bir tanesi de detayları oldu. Buna göre 1,5 yıllık bir sözleşme imzalandı. Yıllık 9 milyon lira üzerinde anlaşılırken, anlaşma boyunca hocanın topla kazanacağı miktar ise 12 milyon lira oldu. Unun 3 milyon lirasını bu sezon sonuna kadar alacakken, kalanı ise gelecek sezon tamamı boyunca hak kazanılacak tutar oldu. Yapılan açıklamalardan da heyecanlı olduğu görülen teknik adamın çalışmalara hemen başlaması da dikkat çekti. Takım olarak hazırlıkların seyri değiştirildi. Daha hücum ağırlıklı futbol hedefleniyor. İlk hedef ise çıkılan maçı kazanmak olurken, ardından seriye dönüştürülmesi amaçlanıyor. Betpas ile ayrıcalıklar büyüyor.

Ahmet Nur Çebi İmza Töreninde Söz Aldı

Coşkulu bir kutlamaya dönen imza töreni beğeni topladı. Sergen Yalçın ile birlikte söz alan isimlerden biride Ahmet Nur Çebi oldu. Başkan, “Bizim en kıymetli varlığımız ve gücümüz sizsiniz. Bunu her zaman söylemeye devam edeceğiz. Bu büyük camianın yetiştirdiği Beşiktaş’ın evladı Sergen hocamızla yola devam etme kararı aldık. Kendisinin gösterdiği tavır ve anlayış için de camiam adına kendisine teşekkür ediyorum. Bu sürece kadar görev yapan değerli hocamız Abdullah Avcı’ya da hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Beşiktaş taraftarının bu desteğinin devam etmesini diliyorum. Hocamızın hayırlı uğurlu olmasını diliyorum ve sözü kendisine veriyorum” sözlerini kullandı.