Sektörünün Öncüsü: Fabo Makina İmalat Pazarlama San. ve Ltd. Şti.

% 100 Türk sermayesi ve 16 yıllık tecrübesiyle Fabo Makina İmalat Pazarlama San. ve Ltd. Şti. mobil beton santrali, mobil konkasör santrali, sabit konkasör santrali, sabit beton santrali, ikinci el konkasör ve kırma eleme tesisi ve yedek parça hizmetleri ile artık online olarak hizmetinizde bulunuyor. Satılık beton santrali konusunda uzman olan şirket yayınladığı sitede bunu […]

 Sektörünün Öncüsü: Fabo Makina İmalat Pazarlama San. ve Ltd. Şti.

07.04.2019 - 14:24

Güncelleme : 07.04.2019 - 14:24


% 100 Türk sermayesi ve 16 yıllık tecrübesiyle Fabo Makina İmalat Pazarlama San. ve Ltd. Şti. mobil beton santrali, mobil konkasör santrali, sabit konkasör santrali, sabit beton santrali, ikinci el konkasör ve kırma eleme tesisi ve yedek parça hizmetleri ile artık online olarak hizmetinizde bulunuyor. Satılık beton santrali konusunda uzman olan şirket yayınladığı sitede bunu ispatlıyor.

Fabo.com.tr ve İletişim

Fabo Makina İmalat Pazarlama San. ve Ltd. Şirketi, fabo.com.tr sitesi ile yurt dışından ve yurt içinden müşterilerine online alış veriş imkanı sağlıyor. İngilizce, Fransızca, Rusça ve Arapça dil destekleri bulunan site de iletişim için; arama ve mesajlara uygun telefon numaraları ve mail adresi bulunuyor. Ayrıca şirkete ait olan iki fabrikave Umman’da bulunan bayiye ulaşabileceğiniz adres, telefon ve mail adresleri bulunuyor. 43 ülkeye ihracat yapan şirket iletişim sayfasında Türkiye’den başka İngiltere, Rusya, Suudi Arabistan, Arnavutluk, Makedonya, Hırvatistan, Sırbistan, Kosova, Karadağ gibi devletlerinde ulaşabilecekleri numaralar bulunuyor.

Ürünler Tanıtımı

Fabo.com.tr sitesinde şirket tarafından hazırlanan bir e-katalog bulunuyor. Bu kataloğa da merak ettiğiniz tüm ürünleri ve açıklamalarını bulabiliyorsunuz. Ayrıca sitede ürünler kategorisinde görseller ve tanıtımlar bulunuyor.

Galeri/Referanslar ve Videolar

Bir şirket için en önemli unsurlardan biri de referanslardır. Ne kadar güçlü referansa sahipsenizo kadar fazla dikkate alınırsınız. Ürünleriniz ile ilgili görseller ve videolar ne kadar fazla ise güven o kadar artar ve müşteri şeffaf olduğunuza inanır.

Fabo Makina İmalat Pazarlama San. ve Ltd. Şirketi bu durumun farkında olduğu için sitesinde Galeri/Referanslar ve Videolar olarak iki farklı sayfa oluşturmuş. Bu sayfalara girerek merak ettiğiniz ürünün çalışma kapasitesini ve işlevini rahatça görebiliyorsunuz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın