Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Firmamız, şehirlerarası evden eve nakliyat sektöründe faaliyet göstermektedir. Merkezim İstanbul’da yer almakla beraber tüm sevkiyatlar bu merkez üzerinden yürütülmektedir. Ev taşıma, ofis taşıma, komple yük taşıma gibi hizmetler 81 il için geçerlidir. Ayrıca İstanbul’dan Ankara’ya, Bursa’ya ve Diyarbakır’a haftalık olarak araç desteği sağlanmaktadır. Şehirlerarası evden eve nakliyatekipleri, paketleme ve montaj noktasında çeşitli  destekler sağlamaktadır. Tüm […]

 Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

02.12.2019 - 19:00

Güncelleme : 02.12.2019 - 19:00

Firmamız, şehirlerarası evden eve nakliyat sektöründe faaliyet göstermektedir. Merkezim İstanbul’da yer almakla beraber tüm sevkiyatlar bu merkez üzerinden yürütülmektedir. Ev taşıma, ofis taşıma, komple yük taşıma gibi hizmetler 81 il için geçerlidir. Ayrıca İstanbul’dan Ankara’ya, Bursa’ya ve Diyarbakır’a haftalık olarak araç desteği sağlanmaktadır. Şehirlerarası evden eve nakliyatekipleri, paketleme ve montaj noktasında çeşitli  destekler sağlamaktadır. Tüm eşyalar, dikkatli bir şekilde araçlara yerleştirilmektedir. 1+, 2+1 ve 3+1 gibi daireler tek sefer de istenillen şehirlere götürülmektedir. Firmamız eşyaların zarar görmeyeceğine dahi garanti  vermektedir. İstanbul’dan hareket eden tüm araçlara parça eşyalar da konulmaktadır. Firmamız her zaman ekonomik bir  hizmet sunmaktadır.

İstanbul Şehirlerarası Ev Taşıma

İstanbul şehirlerarası ev taşıma hizmetleri ekonomik fiyatlar ile verilmektedir. Firmamız tüm ilçelere ekspertiz ekibi yönlendirmekte ve ardından fiyat bilgisi sunmaktadır. Taşınacak olan mobilyalar marangoz ustalarımız tarafından sökülmmekte ve paketlenmektedir. Şehirlerarası evden eve nakliyat ekipleri, sökme ve paketleme sırasında eşyaların deforme olmalarını engellemektedir. Ayrıca tüm yükler sigortalandıktan sonra araçlara yerleştirilmektedir. Şehirlerarası ev taşıma sürecin de en ufak bir sorun yaşanması söz  konusu değildir. Tesllimatlar günün de  gerçekleştirilmektedir. Gebze evden eve nakliyat Firmamıız şehirler arası ofis taşıma, şirket taşıma ve komple yük taşıma gibi hizmetlerini de sorunsuz bir şekilde vermektedir. Konya, Ankara, İzmir gibi büyük şehirler içinde yüzde 20’ye varan indirimler yapılmaktadır.

Şehirlerarası ev Taşıma Fiyatları

Şehirlerarası ev taşıma fiyatları kilometre mesafesine göre değişkenlik göstermektedir. Örneğin İstanbul’dan Ankara gibi illere düzenlenen sevkiyatların ücreti daha düşüktür. Çünkü firmamız geri döönüş noktasında tekrar yük bulmakta ve bu nedenle de maliyetleri büyük oranda düşürmektedir. Ayrıca eşyaların sayısı, binalarınn yüksekliği gibi faktörler de pendik evden eve nakliyat fiyatlarını etkilemektedir. Firmamız anahtar teslim bir hizmet sunmaktadır. Yani paketleme, eşyaların montajı veya binaya çıkarılması gibi işlemler ekiplerimiz  tarafından gerçekleştirilmektedir. Bununla beraber Türkiye’nin tüm illerine nakliye desteği sunulmaktadır. Ev taşımanın yanı sıra parça eşya taşıma, şirket taşıma ve tekstil taşımacılığı gibi hizmetler de verilmektedir.

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Firmaları

Şehirlerarası evden eve nakliyat firmaları sayısı oldukça azdır. Çünkü bu hizmet için depolama alanları geniş olan araç modellerine ihtiyaç duyulmaktadır. Ayrıca şehir  dışı sevkiyatlar için engin bir tecrübe gerekmektedir. Firmamız ise bu konuda oldukça deneyimlidir. K3  belgeli araçlarımız sayesinde tüm il ve ilçelere erişim sağlanmaktadır. Şeirlerarası ev taşıma fiyatları hakkında bilgi almak için firmamız ile iletişiööe geçebilirsiniz.