Sancaktepe Şehirler Arası Nakliyat

İstanbul yedi tepeli şehir. Kiminin gonca gülünü bıraktığı bir kent. Uğruna filmler çekilen, şiirler öyküler yazılan. Gerek Anadolu yakasında, gerek ise Avrupa yakasında birbirinden güzel, nezih semtler bulunuyor. İşte onlardan bir tanesi de Anadolu yakasında 2208 yılında ilçe olan Sancaktepe. İlçe olduktan sonra yeniden yapılanmaya giden kentte doğal olarak taşınma işleri de hız kesmiyor. Bu […]

 Sancaktepe Şehirler Arası Nakliyat

21.05.2019 - 19:29

Güncelleme : 21.05.2019 - 19:29

İstanbul yedi tepeli şehir. Kiminin gonca gülünü bıraktığı bir kent. Uğruna filmler çekilen, şiirler öyküler yazılan. Gerek Anadolu yakasında, gerek ise Avrupa yakasında birbirinden güzel, nezih semtler bulunuyor. İşte onlardan bir tanesi de Anadolu yakasında 2208 yılında ilçe olan Sancaktepe. İlçe olduktan sonra yeniden yapılanmaya giden kentte doğal olarak taşınma işleri de hız kesmiyor. Bu bağlamda kent ölçeğinde  Sancaktepe şehirlerarası nakliyat hizmeti almak isteyenler ise genellikle Değirmencioğlu Nakliyat olarak bizi seçiyor.

Neden Bizi Seçmeli ve Çalışmalısınız?

Sancaktepe şehirlerarası nakliyat olarak Değirmencioğlu firmamızı tercih etmeniz için size çok sayıda neden belirtebiliriz. Daha önce bizimle çalışanlar bu nedenleri zaten son derece iyi biliyor. Firmamız eşyanın türü ve büyüklüğü ne olursa olsun sigortalı olarak çalışıyor. Yani taşınmadan önce irili ufaklı tüm eşyalarınızı sigortalıyor. Olası bir kaza, kırılma, tahribat vb. durumlarda size ilgili ürünü vereceğini garantiliyor. Bunun yanında tüm çalışanlarımız kendi personellerimiz olup, dışarıdan iş bazlı kişiler ile çalışmıyoruz. Tamamen kurumsal ve profesyonel bir yapımız var. Uluslararası nakliyat normlarına göre hizmet veren bir firmayız. Kaliteden ve mutlak müşteri memnuniyetinden ödün vermiyoruz. En son teknoloji ile en seri biçimde eşyalarınızı taşınacak olan eşyalar kaçıncı katta olursa olsun güvenle taşıyoruz. Ödeme konusunda müşterilerimize en uygun çözümleri sunuyoruz. Eşyalarınızı paketliyor ve yeni taşınılan adreste yerleştiriyoruz. Yedi gün yirmi dört saat hizmet verdiğimizi de belirtelim. Uzun yıllardır bu alanda hizmet verdiğimiz için beklentilerinizin de bilincindeyiz.

Bizimle Nasıl Çalışırsınız?

  Değirmencioğlu Nakliyat olarak Sancaktepe şehirlerarası nakliye noktasında  bizimle nasıl çalışabileceğinizi de ifade etmek gerekir ise yöntem oldukça basit. Öncelikli olarak web sayfamıza girerek ilgili formu doldurmanız halinde müşteri temsilcimiz doğrudan sizinle iletişime geçecektir. Bunun yanı sıra bize telefon edebilir ya da doğrudan bir acı kahvemizi içmeye gelebilirsiniz. Tüm bunlardan sonra ise ilgili arkadaşımız belirlenen gün ve saatte adresinize gelerek bir durum tespiti yapar. Sonra karşılıklı olarak anlaşıldıktan sonra sözleşme imzalanır. Tüm bunlardan sonra ise belirlenen gün ve saatte taşınma işleriniz itina ile gerçekleştirilir.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın