Sanal.org Forumu Hakkında Bilgi

  İnsanlardan gizlenen evrak ve belgelerin paylaşımları, insanların ulaşması engellenen ürün ve materyallerin ticareti, sistem zaafiyetleri testleri, sosyal mühendislik ve bir çok konuyla ilgilenen büyük bir topluluğa ev sahipliği yapmayı ve bu kaliteli kitleyi bünyemizde barındırmayı misyon olarak benimsedik. Burada diğer web servislerinden farklı olarak üyelerin hiçbir bilgileri toplanmıyor. IP adresleri ve Cookies kalıntıları gibi […]

 Sanal.org Forumu Hakkında Bilgi

07.12.2021 - 13:28

Güncelleme : 07.12.2021 - 16:06

 

 

İnsanlardan gizlenen evrak ve belgelerin paylaşımları, insanların ulaşması engellenen ürün ve materyallerin ticareti, sistem zaafiyetleri testleri, sosyal mühendislik ve bir çok konuyla ilgilenen büyük bir topluluğa ev sahipliği yapmayı ve bu kaliteli kitleyi bünyemizde barındırmayı misyon olarak benimsedik.

Burada diğer web servislerinden farklı olarak üyelerin hiçbir bilgileri toplanmıyor. IP adresleri ve Cookies kalıntıları gibi hassas veriler anlık işleyen sunucu görevlendirmeleri ile her saniye otomatik olarak temizleniyor.

Hiçbir log bilgisi tutulmuyor. Türkiye’nin en özgür topluluğu olan Sanal.org’da sadece birkaç kesin kural bulunuyor.

Çıplaklık, terör, siyaset, dolandırıcılık gibi kavramlar ile ilişkili hiçbir içeriğe izin vermiyoruz. Bu kurallar dışında tamamen özgür, herhangi bir kayıt tutmayan bir web platformu olarak faaliyetlerimize devam ediyoruz.

İnternetin böylesine baskı ve sansüre uğradığı günlerde, hiç bir kurum ve kuruluşa bağlı olmayan ve hiç bir baskıya boyun eğmeyen özgür bir ortam olarak faaliyet göstermekten gurur duyuyoruz.

Forumumuzda tüm üyeler özgürce alışveriş ve ticaret yapabilirler, dolandırıcılığa karşı kesin önlemlerimiz bulunuyor ve dolandırıcılık faaliyetlerine kesinlikle izin vermiyoruz. Denetimlerimiz katıdır.

https://sanal.org/

Gümüşün fiyatı ne olur