Samsung Yeni Gear Modelini Tanıtmaya Hazırlanıyor

Giyilebilir teknolojinin öncülerinden olan Samsung, akıllı saat modeli Gear’ın yeni ürünlerini tanıtmaya hazırlanıyor. Son olarak Gear Fit ve Gear S serisinde başarılı bir satış grafiği yakalayan Samsung, Galaxy Note 8 ile beraber tanıtmaya hazırladığı yeni Gear serisi suya ve toza karşı dayanıklı olarak kullanıcıların yüzünü güldürmeye hazırlanıyor. Yazılımsal değişikliklerin de olması beklenen Gear serisinde fitness […]

 Samsung Yeni Gear Modelini Tanıtmaya Hazırlanıyor

03.08.2017 - 7:49

Güncelleme : 03.08.2017 - 7:49

Giyilebilir teknolojinin öncülerinden olan Samsung, akıllı saat modeli Gear’ın yeni ürünlerini tanıtmaya hazırlanıyor.

Son olarak Gear Fit ve Gear S serisinde başarılı bir satış grafiği yakalayan Samsung, Galaxy Note 8 ile beraber tanıtmaya hazırladığı yeni Gear serisi suya ve toza karşı dayanıklı olarak kullanıcıların yüzünü güldürmeye hazırlanıyor. Yazılımsal değişikliklerin de olması beklenen Gear serisinde fitness özelliklerinin de ön plana çıkartılması bekleniyor. Yeni modelin Gear Fit ve Gear S karışımı olacağı konuşulurken, bu sene tek ürün satışa çıkacak.

23 Ağustos’da tanıtılacak Galaxy Note 8 ile beraber tanıtılması beklenen Samsung Gear’ın fiyatı konusunda net bilgi olmazken, 1500 TL civarında olması bekleniyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın