Samsung Gear S4

Samsung, Gear S3 halefi Gear S4 için sessiz sedasız bir biçimde çalışmalarını sürdürüyor. Ortaya çıkan patentler, akıllı saatin geliştirme aşamasında olduğunun en önemli göstergesi. Peki, Samsung Gear S4 ya da Galaxy Watch hangi özelliklerle gelebilir?   2017 yılında tanıtılması beklenen ancak beklentileri karşılıksız bırakan Samsung Gear S4 hakkında ilgi çekici detaylar çıkmaya başladı. İlgili Haber […]

 Samsung Gear S4

24.06.2018 - 17:46

Güncelleme : 24.06.2018 - 17:46

Samsung, Gear S3 halefi Gear S4 için sessiz sedasız bir biçimde çalışmalarını sürdürüyor. Ortaya çıkan patentler, akıllı saatin geliştirme aşamasında olduğunun en önemli göstergesi. Peki, Samsung Gear S4 ya da Galaxy Watch hangi özelliklerle gelebilir?

 

2017 yılında tanıtılması beklenen ancak beklentileri karşılıksız bırakan Samsung Gear S4 hakkında ilgi çekici detaylar çıkmaya başladı.

Tabii ki Gear S4 için beklentilerin başında, Exynos 7270 yerine gelecek yeni çipset ile daha yüksek performans ve daha uzun batarya ömrü geliyor. Ek olarak, daha iyi antrenman ve sağlık takip seçenekleri akıllı saatlerin olmazsa olmazı ve yeni akıllı saat yine mevcut sunduklarının üzerine bir şey koymak zorunda.

1 GB RAM ve artırılan dahili depolama kapasitesi ile geleceği düşünülen akıllı saatte küçük esnek batarya teknolojisi sunulabilir. Bataryanın kayış içerisinde geleceği ihtimaline sıcak bakılıyor. Bu durumda daha batarya için kısıtlı bir alan olacağını da düşünmek gerek. Bu anlamda şirketin bu konuyu aşması gerekiyor. Galaxy S3 Classic ve Frontier modellerinde 380 mAh batarya kullanıldığını hatırlatalım.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın