Samsung Galaxy S8 Active Tüm Darbelere Dayanıklı

amsung uzun süredir ABD'de bulunan AT&T operatör firması için özel bir üretim yapıyor. Bu da çok iyi bir şekilde biliniyor. Konu ile ilgili olarak çok net bilgiler olmasa da özelliklerinin arasında çok güçlü ve tüm darbelere dayanıklı olduğu bilinen Samsung Galaxy S8 Active için tüm dünyada satışa çıkarılabilir.

 Samsung Galaxy S8 Active Tüm Darbelere Dayanıklı

09.09.2017 - 15:01

Güncelleme : 09.09.2017 - 15:01

Samsung uzun süredir ABD’de bulunan AT&T operatör firması için özel bir üretim yapıyor. Bu da çok iyi bir şekilde biliniyor. Konu ile ilgili olarak çok net bilgiler olmasa da özelliklerinin arasında çok güçlü ve tüm darbelere dayanıklı olduğu bilinen Samsung Galaxy S8 Active için tüm dünyada satışa çıkarılabilir. Bu konuda çalışmalarını sürdüren Samsung’un konu ile ilgili olarak gerekli sertifika işlemlerine başladığı da söyleniyor.

Samsung Galaxy S8 Active

WFA yani Wi-Fi teknoloji konusunda denetleme kuruluşu ile ilgili olarak yeni alınmış olan özel telefon sertifikası, S8 Active modelleri ile ilgili olarak kod ile ilgili ufak bir fark dışında uyuşmaktadır. Akıllı telefon özel olarak sertifikalanma durumunda SM-G892U kod ismiyle sertifikalanmış durumda bulunuyor. Şu anda satışta olan Samsung Galaxy S8 Active ile kodu ise, neredeyse birebir aynı. Samsung’da yapılan U ismi, sonda yer aldığı zaman Unlocked anlamını taşıyor. Böylece de tüm yurtta satışa çıkarılıyor. Bu sebeple önümüzdeki günlerde satışa başlanırsa şaşırmayınız.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın