Samsung Galaxy S10 nasıl görünecek?

Galaxy S10’un ekranının sağ üst bölümünde bir adet delik bulunacak. Bu delikte tahmin edebileceğiniz gibi ön kamera yer alacak. Ahize ise çok ince Sarıyer evden eve taşıma bir şekilde telefonun üst bölümüne konumlandırılacak. Yüzde 95’e kadar çıkacak olan ekran/kasa oranı, Galaxy S10’un çok daha fazla kullanım alanı sunmasını sağlayacak. Galaxy S10’un diğer S serilerinde olduğu […]

 Samsung Galaxy S10 nasıl görünecek?

07.01.2019 - 14:23

Güncelleme : 07.01.2021 - 21:05

Galaxy S10’un ekranının sağ üst bölümünde bir adet delik bulunacak. Bu delikte tahmin edebileceğiniz gibi ön kamera yer alacak. Ahize ise çok ince Sarıyer evden eve taşıma bir şekilde telefonun üst bölümüne konumlandırılacak. Yüzde 95’e kadar çıkacak olan ekran/kasa oranı, Galaxy S10’un çok daha fazla kullanım alanı sunmasını sağlayacak.

Galaxy S10’un diğer S serilerinde olduğu gibi iki farklı modeli bulunacak. Qualcomm Snapdragon işlemcili ve Samsung Exynos işlemcili modeller ile gelecek olan Galaxy S10, 6 GB RAM kapasitesi ile fark yaratacak.

Telefonun arka bölümünde ise üçlü kamera kurulumu bulunacak. Ancak bu kameraların henüz Sarıyer ev taşıma nasıl çalışacağı bilinmiyor. Samsung, Galaxy S10 ile 2019 yıla bomba gibi bir giriş yapacak gibi görünüyor. Bakalım akıllı telefonlardaki delikli ekran tasarımı çentik kadar ilgi çekecek mi?

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın