Samsung Ekran Değiştirme

Samsung, kore menşeli bir elektronik firmasıdır. Firma piyasaya girdiği günden beri çok büyük atılımlar gerçekleştirmiştir. Bu atılımlar ile şu anda Dünya üzerine en çok kullanılan elektronik markası konumundadır.

 Samsung Ekran Değiştirme

03.12.2017 - 11:26

Güncelleme : 03.12.2017 - 11:26

Samsung, kore menşeli bir elektronik firmasıdır. Firma piyasaya girdiği günden beri çok büyük atılımlar gerçekleştirmiştir. Bu atılımlar ile şu anda Dünya üzerine en çok kullanılan elektronik markası konumundadır. Firmanın en çok tanınmasını sağlayan ürünlerin başında cep telefonları gelmektedir. Piyasa koşullarında yüksek bedellere sahip olan cep telefonlarının en hassas noktaları ekranları olmaktadır.

Samsung Cep Telefonu Ekranları

Samsung, telefon modelleri genellikle amoled veya led ekranlar kullanmaktadır. Bu ekranlarda darbelere karşı oldukça dayanıksızdır. Kullanıcılar ne kadar dikkat ederlerse etsinler, bu ekranlar çok çabuk hasar görebilir.

Ekran Değiştirme Fiyatları

Samsun telefonlarının ekran değişimleri yetkili servisler kullanılmalıdır. Ancak ekran hasarları garanti kapsamında değildir. Bazı telefon modellerinin ekran fiyatları şu şekildedir.

Samsung S7 edge ekran fiyatı; 200 lira

Samsung S6 edge ekran fiyatı 180 lira

Firmanın, Samsung S8 ekran modeli fiyatı 240 lira

Firmanın, Samsung S8 plus ekran fiyatı ise 280 liradır. Bu değişimin yetkili olan Samsung servisinin dışında yapılması, cihazın garanti kapsamından çıkmasına neden olur.

https://ekranservis.com/

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın