Samsung Bileklik Ön Siparişte

Samsung, akıllı bileklik üretimi konusunda oldukça başarılı işlere imza atarken, bu bileklikler fazlasıyla beğeniliyor ancak, bir o kadar da ilgi görmüyor. Bu akıllı bileklikler serisine yeni katılan Gear Fit 2 Pro modeli ise geçtiğimiz günlerde ön satışa çıktı.

 Samsung Bileklik Ön Siparişte

11.09.2017 - 20:11

Güncelleme : 11.09.2017 - 20:11

Samsung, akıllı bileklik üretimi konusunda oldukça başarılı işlere imza atarken, bu bileklikler fazlasıyla beğeniliyor ancak, bir o kadar da ilgi görmüyor. Bu akıllı bileklikler serisine yeni katılan Gear Fit 2 Pro modeli ise geçtiğimiz günlerde ön satışa çıktı. Samsung’un resmi sitesi üzerinden ön satış talep edilen bu ürün, 799 TL’den dört farklı seçenekle birlikte görücü karşısına çıktı. Akıllı saat görünümünden uzak olan bu bileklik, tasarımı, ekranı, batarya ömrü ve işlevselliği bakımından oldukça yetenekli.

Fiyatı nedeniyle ülkemizde pek ilgi görmeyen bir önceki serisi Gear Fit 2, 700 TL civarlarında seyrini sürdürürken, Pro versiyonu ise 800 TL ile alıcı karşısına çıktı. Ön siparişin verilmesinin ardından, 17 Eylül’de dağıtımına başlanılacak olan Gear Fit 2 Pro model bileklik, yine aynı gün içerisinde mağazalarda olacak gibi görünüyor. Su dayanıklılığı bir önceki modeline göre çok daha iyi olan Geat Fit 2 Pro modeli, yanında Samsung Level U Flex Bluetooth adlı bir kulaklıkla birlikte gönderilecek.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın