SAFETYRESPECT KENAR KORUMA SİSTEMLERİ

    Kenar koruma sistemleri saferespect kalitesinde TS EN 13374 kalite belgeli olarak üretilmektedir. Kenar koruma sistemleri inşaat güvenliğini sağlamak amacıyla geçici kenar koruma ürünlerinden oluşmaktadır. Kocaeli Dilovası’nda üretilen geçici kenar koruma sistemleri kaliteli ve son derece güvenli ürünlerdir. İnşaatlarınız için ihtiyacınız doğrultusunda kenar koruma sistemlerini satın alabilir ya da kiralayabilirsiniz. Satın aldığınız ya da […]

 SAFETYRESPECT KENAR KORUMA SİSTEMLERİ

07.01.2019 - 23:23

Güncelleme : 07.01.2019 - 23:23

 

 

Kenar koruma sistemleri saferespect kalitesinde TS EN 13374 kalite belgeli olarak üretilmektedir. Kenar koruma sistemleri inşaat güvenliğini sağlamak amacıyla geçici kenar koruma ürünlerinden oluşmaktadır. Kocaeli Dilovası’nda üretilen geçici kenar koruma sistemleri kaliteli ve son derece güvenli ürünlerdir. İnşaatlarınız için ihtiyacınız doğrultusunda kenar koruma sistemlerini satın alabilir ya da kiralayabilirsiniz. Satın aldığınız ya da kiraladığınız ürünlerin kurumunu ve nakliye hizmetlerini firmamız tarafından sağlamaktayız. Böylece siz sadece inşaat işleriniz ile ilgilenirken firmamız da sizin can ve mal güvenliğinizden sorumlu olarak hizmet vermektedir. Firmamız sizlerin hayatına değer veriyor. Sizler de çalışanlarınızın hayatına vereceğiniz değer sayesinde iş güvenliği yolunda bir adım daha ilerleme kaydetmiş olacaksınız. Kurulumu ve montajı son derece kolay olan kenar koruma sistemleri ile işte yaşanacak risklere sınırlama getirmek sizlerin elinde olacaktır.

 

Yapacağınız işin standartlarına uygun olarak kenar koruma sistemlerini firmamızdan temin edebilmeniz mümkündür. Sabit postlu çelik bariyerler, alan sınırlama bariyerleri ile iş güvenliğinden emin olarak çalışmaya başlayacaksınız. İşlerinizi doğru ekipmanlarla kurmanın ayrıcalığını kaliteli işçilik ve güvenilir malzemeleri uygun fiyata elde etmenin avantajını yaşayacaksınız. İstediğiniz ürünün miktarını düzgün ve güvenilir şekilde getirip kurulumunu yapan firmamız ile işleriniz biraz daha kolaylaşmış olacak. Kenar koruma sistemleri ile ilgili bilgi almak için sitemizden yararlanabilirsiniz. Fiyatlarımızı öğrenmek için istediğiniz miktarı belirleyerek iletişim numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın