Saç Ekiminden Sonra Hangi Şampuan Kullanılmalı?

Kellik problemi yaşayan insanlar son yıllarda saç ekimine sıklıkla başvuru yapıyorlar. Yeni ekilen saç köklerinin gelişmesi ve saçların daha sağlıklı görünmesi adına uzun zamandır editörlerimiz doğru şampuan araştırması yapıyorlar. Amacımız okurlarımıza doğru ve faydalı şampuanı sunmaktır. Bu nedenle ay süren araştırmanın sonucunda en doğru şampuanı tespit etmiş bulunuyoruz. Bir Çok Saç Ekim Uzmanları ve Kullanıcı […]

 Saç Ekiminden Sonra Hangi Şampuan Kullanılmalı?

13.10.2021 - 12:18

Güncelleme : 13.10.2021 - 12:18

Kellik problemi yaşayan insanlar son yıllarda saç ekimine sıklıkla başvuru yapıyorlar. Yeni ekilen saç köklerinin gelişmesi ve saçların daha sağlıklı görünmesi adına uzun zamandır editörlerimiz doğru şampuan araştırması yapıyorlar. Amacımız okurlarımıza doğru ve faydalı şampuanı sunmaktır. Bu nedenle ay süren araştırmanın sonucunda en doğru şampuanı tespit etmiş bulunuyoruz.

Bir Çok Saç Ekim Uzmanları ve Kullanıcı Yorumları BİNOX Şampuan’a İşaret Ediyor
Türkiye’de son yıllarda adını sıkla duyduğumuz Binox Şampuan gerçek kullanıcı yorumları, saç ekim forumlarında öncesi sonrası paylaşılan resimler ve saç ekim merkezlerinin çoğunun öneri listesi incelendiğinde BİNOX şampuan şiddetle tavsite edilmektedir. İçeriğinin tamamen bitkisel ve doğal olması bunun yanı sıra içerik oranlarının diğer şampuan markalarına göre %91 daha fazla olması nedeni saç köklerini gözle görülür şekilde beslediği, güçlendirdiği ve yeni saç oluşumuna katkıda bulunduğu ortaya çıkmaktadır. Asıl amacı saç çıkarmak olan Binox şampuan dökülme problemlerini zaten kolayca ortadan kaldırdığı aşikar. Peki neden BİNOX Şampuan size onun bilgisini sunalım.

NEDEN BİNOX ŞAMPUAN ?
Binox şampuan, Bingöllü Fatih lakaplı Fatih Bayantemur’un kendi kellik problemi nedeni ile uzun araştırmalar, deneyler sonucunda kullanıcı sonuçlarıda sosyal medya sitelerinde paylaşarak sağlık bakanlığı onayı alınarak tescillenmiş şampuan markasıdır. Öncesinde de Bingöllü Fatih saç çıkaran şampuan olarak tanınmış olan Binox Şampuan marka ve patent işlemleri sonucunda BİNOX adını almıştır. Türkiye’de öncesi sonrası resimleri 50.000 üzerinde paylaşılmıştır. Bu nedenle de şampuan alanında en fazla kullanıcı resimleri olan markadır. Bingöllü Fatih’in eski paylaşımlarınıda inceleyen ekibimiz kendisinin doğallık ve bitkisel üzerine çalışmalar yaptığını saptamıştır. Kozmetik sektöründe yapılan tüm şampuanların özünde kokusuz olunduğu daha sonra markaların çeşitli parfüm kimyasalı atarak muhteşem kokulu şampuanlar ortaya çıkardığı da kozmetik sektöründe bulunan herkesçe bilinmektedir. BİNOX doğallık ilkesi gereği binox tesislerinde çıkan bitkisel ürünlerine koku atmamaktadır. Yani BİNOX şampuan kokusuzdur. Bunun yanı sıra yoğun olarak biotin, keratin, e vitami, provitamin ve 30’dan fazla bitki extrakcı içermesi ürünün kalitesini ortaya koymaktadır. Bir çok saç ekimi yapan kullanıcı yorumları dikkate alındığında ekim sonrası saç ektiğinin belli olduğunu Binox şampuan kullandıktan sonra ekim bölgesindeki deliklerin kaybolduğu doğal bir görüntüye kavuştukları ortaya çıkıyor. Aslında sadece saç ekimi yapan okurlarımız yada kel olan saç dökülmesi sorunu olanlar dışında da hiç bir saç sorunu olmayan kişilerde BİNOX şampuan kullanmalıdır. Asıl amacı saç çıkarmak olan binox şampuan için dökülme kepek cansızlık vb gibi sorunlar çocuk oyuncağı edasında olduğu gibi sağlıklı canlarında daha canlı gür olmasını sağladığı için saç sağlığınızı korumak adına muhakkak kullanılmalıdır. Yine bilinmelidir ki Binox şampuan market ürünü değildir. Yoğun içeriği sebebi ile market şampuanları gibi ucuz değildir. Diğer şampuan markalarının aksine çok azı dahi iyice köpürmektedir. Bir şişe ortalama 3,4 ay civarı dayanmaktadır. Ek olarak yaptığımız araştırmalarda saç kıran ve egzame gibi saç rahatsızlığı problemlerine de faydalı olduğu çözüm olduğu yorumları da sıklıkla gördük. Kısacası saç ekimi yapan okurların kesinlikle Binox şampuan dışında herhangi bir şampuan, sabun kullanması önerilmez. Sizler için uzun zaman araştırıp, test ederek doğru bilgi sunmak adına yaptığımız bu paylaşım bir şampuan markası reklamı değil aksine bu alanda en doğru bilgi paylaşımıdır.

Binox Şampuan Nerede Satılır?
Binox şampuan sadece Binox.com.tr üzerinde satılmaktadır. Binox WhatsApp hattı 05349500531.