S10’un ekranı işte böyle görünüyor

Samsung, Infinity-O adını verdiği ekrana gömülü kamera sistemine sahip olacak. İnternete yaptığı sızıntılarıyla bilinen Ice Universe, Samsung’a yakın kaynaklarca elde ettiği bilgiler doğrultusunda, söz konusu yeni amiral gemilerinin ekran boyutlarını yeninden gözler önüne serdi. Ice Universe tarafınca aktarılan bilgilere göre, S10 Lite modelinin 2K çözünürlüklü 5.8 inçlik Super AMOLED bir ekrana sahip olacağı özellikle belirtiliyor. […]

 S10’un ekranı işte böyle görünüyor

12.12.2018 - 19:50

Güncelleme : 12.12.2018 - 19:50

Samsung, Infinity-O adını verdiği ekrana gömülü kamera sistemine sahip olacak. İnternete yaptığı sızıntılarıyla bilinen Ice Universe, Samsung’a yakın kaynaklarca elde ettiği bilgiler doğrultusunda, söz konusu yeni amiral gemilerinin ekran boyutlarını yeninden gözler önüne serdi.

Ice Universe tarafınca aktarılan bilgilere göre, S10 Lite modelinin 2K çözünürlüklü 5.8 inçlik Super AMOLED bir ekrana sahip olacağı özellikle belirtiliyor.

Bunun haricinde ise standart S10 modelinin 6.1 inçlik 2K çözünürlüklü Super AMOLED bir ekran üzerine kurulacağını da görmekteyiz. Son olarak ise S10 Plus modelinin de 6.4 inçlik Super AMOLED ile birlikte geleceği gözler önüne seriliyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın