S10 Plus kameralara yakalandı!

Tüm bunların haricinde bugün ise, Samsung Galaxy S10 Plus modeliyle ilgili önemli bir gelişme yaşandı. Gelişmeye göre, Galaxy S10 Plus çalışırken görüntülendi. Böylece, tanıtımına çok az bir süre kalan çift ön kameraya ev sahipliği yapan Galaxy S10 Plus tasarımı da doğrulanmış oldu. Xiaomi Mi 9 tasarımı ortaya çıktı! Xiaomi Mi 9 tasarımı ortaya çıktı! Xiaomi’nin […]

 S10 Plus kameralara yakalandı!

17.01.2019 - 18:37

Güncelleme : 17.01.2019 - 18:37

Tüm bunların haricinde bugün ise, Samsung Galaxy S10 Plus modeliyle ilgili önemli bir gelişme yaşandı. Gelişmeye göre, Galaxy S10 Plus çalışırken görüntülendi. Böylece, tanıtımına çok az bir süre kalan çift ön kameraya ev sahipliği yapan Galaxy S10 Plus tasarımı da doğrulanmış oldu.

Xiaomi Mi 9 tasarımı ortaya çıktı! Xiaomi Mi 9 tasarımı ortaya çıktı!
Xiaomi’nin merak edilen amiral gemisi hakkında yepyeni detaylar gün yüzüne çıkartıldı. Bugünkü gelişmeyle beraber Xiaomi Mi 9 tasarımı gözler önüne serildi. İşte, Xiaomi Mi 9 tasarımı!

20 Şubat’ta tanıtılacak olan Galaxy S10 ailesi ile ilgili bu zamana kadar yüzlerce sızıntı yapıldı. Yapılan sızıntılar ile beraber Galaxy S10 ailesinin fiyatından tasarımına, tasarımından özelliklerine kadar birçok detay gün yüzüne çıkartıldı.

Daha önceden de paylaşmış olduğumuz haberler ile birlikte, Galaxy S10 Plus modelinin ekrana gömülü çift ön kameraya ve üçlü arka kameraya ev sahipliği yapacağını siz değerli okurlarımıza defalarca dile getirmiştik.

Bugün ise, Reddit üzerinden bir kullanıcı Galaxy S10 Plus‘ın çalışırken görüntülenmiş bir fotoğrafını paylaştı. Hemen aşağıdan da görebileceğiniz gibi, söz konusu S10 Plus modelinin ekrana gömülü çift ön kameraya ev sahipliğini yaptığını bir kez daha gözlemlemekteyiz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın