S10 ekran tasarımı

Geçtiğimiz haftalarda dünyanın ilk Infinity-O ekranlı akıllı telefonunu tanıtan Samsung’un bir sonraki durağı ise S10 olacak. Galaxy A8s ile birlikte, Galaxy S10 modellerinde karşımıza çıkacak olan ekran tasarımıyla ilgili tabiri caizse bir ön izleme yapan teknoloji devi, yeni amiral gemisinde nasıl bir ekran tasarımı ile karşımıza çıkacağı belli oldu. Bildiğiniz üzere Galaxy A8s‘in ekran deliğinin […]

 S10 ekran tasarımı

17.12.2018 - 15:04

Güncelleme : 17.12.2018 - 15:04

Geçtiğimiz haftalarda dünyanın ilk Infinity-O ekranlı akıllı telefonunu tanıtan Samsung’un bir sonraki durağı ise S10 olacak.

Galaxy A8s ile birlikte, Galaxy S10 modellerinde karşımıza çıkacak olan ekran tasarımıyla ilgili tabiri caizse bir ön izleme yapan teknoloji devi, yeni amiral gemisinde nasıl bir ekran tasarımı ile karşımıza çıkacağı belli oldu.

Bildiğiniz üzere Galaxy A8s‘in ekran deliğinin büyüklüğü bir hayli tartışılmıştı. Fakat, bugün yapılan sızıntıda da görebileceğimiz üzere Samsung’un söz konusu tartışmaları S10 modelleri ile birlikte tamamen sonlandıracak.

Sızıntıya göre, Galaxy S10’un ekranında Galaxy A8s‘inki gibi geniş bir ekran deliğine yer verilmeyecek. Bunun yerine ise Galaxy A8s’deki mevcut ekran deliğinden daha küçük bir ekran deliğine sahip olduğu belirtilen S10 modelleri ekran tasarımı açışından daha hoş bir görüntü ile beraber bizleri karşılayacak.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın