S10 5G alev aldı!

Samsung’un Galaxy Note 7 modelinde yaşadığı batarya faciasının üzerinden yaklaşık üç yıl geçti. Note 7 alev aldı! başlıkla haberlerin artması ile ortaya çıkan facia sonrasında cihazlar piyasadan toplanırken, batarya üretim süreci yenilendi. İki yıldır her şey yolunda giderken, Galaxy S10 5G kullanıcısının cihazının alev aldığını bildirerek fotoğraflarını paylaşması yaşananları tekrar akıllara getirdi. Samsung 5G destekli […]

 S10 5G alev aldı!

30.04.2019 - 21:06

Güncelleme : 30.04.2019 - 21:06

Samsung’un Galaxy Note 7 modelinde yaşadığı batarya faciasının üzerinden yaklaşık üç yıl geçti. Note 7 alev aldı! başlıkla haberlerin artması ile ortaya çıkan facia sonrasında cihazlar piyasadan toplanırken, batarya üretim süreci yenilendi.

İki yıldır her şey yolunda giderken, Galaxy S10 5G kullanıcısının cihazının alev aldığını bildirerek fotoğraflarını paylaşması yaşananları tekrar akıllara getirdi.
Samsung 5G destekli ilk telefonunu: Galaxy S10 5G modelini tanıttı. İşte Galaxy S10 5G özellikleri hakkında merak edilen tüm detaylar!


Güney Kore’de satışa sunulan Galaxy S10 5G’yi altı gün kullandığını belirten kulllanıcı, telefonu kullanırken bir anda duman çıkmaya başladığını, cihaz ısınmaya başladığı için telefonu tutamadığını ve yere düştüğünü belirtiyor.

Sonrasında ise tahmin edileceği gibi cihaz alev alıyor. Hemen Samsung ile iletişime geçerek cihazı yetkili servise göteren Lee uzun bir bekleyişin ardından Samsung’dan kullanıcı hatası şeklinde bir geri dönüş aldığını belirtti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın