Restorasyonda Bir Numara

Sahin restorasyon firması olarak imar barışı, tarihi yapıların restorasyonu projeleri, tarihi yapılar restorasyon uygulamaları, iç mimari uygulamaları ve sağlık bakanlığı standartlarına %100 uyumlu klinik...

 Restorasyonda Bir Numara

05.07.2018 - 16:35

Güncelleme : 05.07.2018 - 16:35

Sahin restorasyon firması olarak imar barışı, tarihi yapıların restorasyonu projeleri, tarihi yapılar restorasyon uygulamaları, iç mimari uygulamaları ve sağlık bakanlığı standartlarına %100 uyumlu klinik, poliklinik ve muayenehaneler ile hizmet veriyor ve gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. 2009 yılından beri verdiği hizmetle kendinden söz ettirmeyi başaran firmanın ekibi de işinde oldukça profesyonel olduğu görülüyor. Firma yaptığı çalışmalarla kalitesini, müşteri memnuniyetini ve güvenilirliğini en üst düzeyde tutmak hedefleri arasındadır. Yapılan çalışmalar hem ulusal hem de uluslar arası olmakla beraber profesyonel ekibin vermiş olduğu tarih dâhilinde hizmete hazır hale getirilir.

İmar Barışı Nedir?

Halk arasında imar affı olarak da kullanılabiliyor. Doğal afet risklerine hazırlık çerçevesi içerisinde ruhsatlı veya ruhsatsız eklerine aykırı olabilecek yapıların kayıt altına alınmasını sağlamak amacıyla 31.12.2017 tarihinden önceki yapılar içinde 31.10 2018 tarihine kadar kayıt bedelinin ödenmesi halinde Yapı kayıt belgesi verilmesi işleminin bütününe verilen addır. İmar barışına başvurularsa bakanlığın belirlemiş olduğu şartlar dâhilinde 31.10.2018 tarihine kadar yapılabilir.

http://www.sahinrestorasyon.com/

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın