Restoran otomasyon sistemi

  Restoran otomasyon sistemi, işletmelerin işlerini daha hızlı ve kolay şekilde yapmalarına olanak tanıyan bir yazılım türüdür. Günümüzde insanlar zaman geçirmek, ailece bir arada kalmak veya aktivitelerde değişiklik yapmak için farklı mekanları tercih ederler. Tabi ki gidilecek mekanlarda hizmetlerin kusursuz olması ve zamanında işlem yapılmasını da en çok istedikleri şeyler arasına eklerler. Restoran, kafeterya, bar, […]

 Restoran otomasyon sistemi

25.02.2019 - 13:32

Güncelleme : 25.02.2019 - 13:32

 

Restoran otomasyon sistemi, işletmelerin işlerini daha hızlı ve kolay şekilde yapmalarına olanak tanıyan bir yazılım türüdür.

Günümüzde insanlar zaman geçirmek, ailece bir arada kalmak veya aktivitelerde değişiklik yapmak için farklı mekanları tercih ederler. Tabi ki gidilecek mekanlarda hizmetlerin kusursuz olması ve zamanında işlem yapılmasını da en çok istedikleri şeyler arasına eklerler. Restoran, kafeterya, bar, dinlenme tesisleri, pastane gibi sık müşterilerin girip çıktıkları alanlarda daha hızlı işlem yapılması, hem müşteri açısından hem de işletme sahibi açısından son derece önemlidir. Restoran otomasyon sistemi, bu anlamda kolaylıklarını sunarak işletme sahiplerinin işini kolaylaştırmada son derece etkin ve işlev gören bir sistemdir.

Restoran otomasyonu nedir?

Restoran otomasyonu; fast food paket servisi, restoran, eğlence merkezleri, rezervasyon sistemi ile çalışan işletmelerin işini kolaylaştırmak ve zamandan tasarruf etmek için kullandıkları bir sistemdir. Klasik olarak kâğıt üzerinden hesap çıkartmak yerine dokunmatik bilgisayarlarla daha seri işlem yapmayı sağlayan otomasyon sistemi, günlük, haftalık, aylık ve yıllık performans raporlarının incelenmesine, personel satışlarının takibine ve cari işlemlerin hangi aşamada olduğunu incelemeye yardımcı olan bir sistem türüdür.

Cafe restoran otomasyon sistemi, işletmelerin operasyonlarını doğru şekilde kontrol altında tutmalarına olanak sağlayan bir sistem olup menü düzeni, masa düzeni, mutfağa sipariş gönderme işlemleri başta olmak üzere zincir restoranlarda tek ekrandan tüm işletmeleri kontrol etme imkanı sunan bir sistemdir.

Restoran otomasyon sisteminin avantajları nelerdir?

Daha önceleri klasik yöntemlerle elle yazılan adisyonlar, çoğu zaman hesapların yapılmasını engellemekte idi. Bu da işletme sahiplerinin cari kontrollerini takip etmek ve gerekli yerde müdahale etmelerini büyük oranda zora sokmaktaydı. Geliştirilerek işletmelerin kullanımına sunulan restoran otomasyon sistemi, bu tip hataların ortadan kaldırılması konusunda son derece etkili bir sistemdir. Hem zamandan kazanma hem de personel hatalarını sıfıra indirme konusunda son derece etkili olan restoran yazılımı sayesinde işlerinizin hangi aşamada olduğunu kolaylıkla takip edebilir, gerekli yerde müdahale edebilirsiniz.

Timeout Bilişim’i arayın

Hizmetleri ile İstanbul ve çevresinde bilinirlik kazanan ve kalitesi ile müşterilerini memnun etmeyi başaran Timeout Bilişim, restoran otomasyon sistemleri alanında sunduğu başarılı hizmetleri ile müşterilerine en uygun fiyatlarla hizmet sunmaktadır. Kurulum, kurulum sonrası eğitim ve teknik destek alanında yardım alabileceğiniz firma ile işlerinizi rahatlıkla yürütmenin keyfini yakalayacaksınız.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın