Rent A Car İçin Rezervasyon Dönemi

Geçmişten beri İzmir araç kiralama konusunda birçok zorluk yaşanmıştır. İletişim ve rezervasyon bunlardan en önde gelenleridir. Bizler, Papıllon Rent A Car olarak İzmir oto kiralama konusunda bu sorunların üstesinden geldik. Sitemizde bulunan bölümlerden aracınızı almak istediğiniz noktayı, varış noktanısını belirtmelisiniz. Ardından teslim alacağınız tarihi, ayrıntıları ile birlikte belirtmelisiniz. Alacağınız günü ve saati ekledikten sonra teslim […]

 Rent A Car İçin Rezervasyon Dönemi

23.01.2020 - 20:32

Güncelleme : 23.01.2020 - 20:45

Geçmişten beri İzmir araç kiralama konusunda birçok zorluk yaşanmıştır. İletişim ve rezervasyon bunlardan en önde gelenleridir. Bizler, Papıllon Rent A Car olarak İzmir oto kiralama konusunda bu sorunların üstesinden geldik.

Sitemizde bulunan bölümlerden aracınızı almak istediğiniz noktayı, varış noktanısını belirtmelisiniz. Ardından teslim alacağınız tarihi, ayrıntıları ile birlikte belirtmelisiniz. Alacağınız günü ve saati ekledikten sonra teslim edeceğiniz tarihi girmelisiniz. Şunu da hatırlatmakta fayda var; aracın markasını, modelini seçmekte özgürsünüz. Dilediğiniz aracı seçebilirsiniz.

Her aracın kendine özgü bir fiyatı vardır ve bu fiyatlandırma üzerinden değerlendirilir. Bu fiyatlandırmaya belirttiğiniz gün sayısı da eklenerek, size bir fiyatlandırma sunulur. Çıkan bu fiyatı, internet sitemizden ödeyebilirsiniz.

 Rent A Car Rezervasyonu Ne Kadar Güvenilir?

İnternet üzerinden yapacağınız rezervasyon tamamen güvenilirdir. Sitemiz üstün koruma sistemlerine sahiptir. Kredi kartı bilgileriniz özel bir yazılım tarafından korunmaktadır. Gönül rahatlığı ile internet üzerinden rezervasyon yapabilirsiniz. Şu ana kadar hiç olmadı ama yine de belirtmekte fayda var; internet sitemizde yazılımsal bir hata olduğunda iletişim bölümündeki bilgilerimizden (ofisimizin adresi ve telefon numaramız) bizlere ulaşabilirsiniz.

Rent A Car Rezervasyonu Aksar mı?

Papıllon Rent a ait internet sitesi üzerinden yapacağınız rezervasyonlarda aksama olmaz. Girdiğiniz bilgiler doğruysa, o bilgiler esas alınır ve organizasyon o bilgilere göre yapılır. Bu nedenle bilgileri doğru girmeye özen göstermelisiniz.