Reklam Tabelalarının Kullanım Amacı Nelerdir?

Tabelalar şahıslar veya kişiler tarafından tercih edilen ve genelde bir ürünün tanıtımı ya da bir markanın reklamını yapmak için kullanılan ürünlerdir. Bir markanın kendine has bir tabelası olması o markanın daha çok ciddiye alınmasını sağlamaktadır. Bu nedenle firmalar reklam tabelası kullanarak marka tanıtımını yapmayı ve marka algısını geliştirmeyi hedefler. Marka algısının yaratılması için İstanbul tabelacı […]

 Reklam Tabelalarının Kullanım Amacı Nelerdir?

03.09.2021 - 12:56

Güncelleme : 03.09.2021 - 12:56

Tabelalar şahıslar veya kişiler tarafından tercih edilen ve genelde bir ürünün tanıtımı ya da bir markanın reklamını yapmak için kullanılan ürünlerdir. Bir markanın kendine has bir tabelası olması o markanın daha çok ciddiye alınmasını sağlamaktadır. Bu nedenle firmalar reklam tabelası kullanarak marka tanıtımını yapmayı ve marka algısını geliştirmeyi hedefler.

Marka algısının yaratılması için İstanbul tabelacı hizmeti sunun şirketler içinde belki de en başarılılarından biri olan Redpen Reklam, 10 yıldan daha uzun süredir sektörde varlığını sürdürmektedir. Bu sayede sektörde değişen ihtiyaçları daha kolay fark etmekte ve kolayca uyum sağlayarak reklam panolarında başarıyı hep daha ileri taşımaktadır.

Redpen Reklam Kimdir?

Redpen reklam 2009 yılında kurulmuştur, reklam ürünleri alanında hizmet vermektedir ve uzun yıllardır sektörde tecrübesi ile başarılı çalışmalara imza atmaktadır. Değişen her alanda kendini yenileyerek her zaman daha ileri gitme hep yenileşme düşüncesi ile hareket eder. Bu sayede müşteri yelpazesi gün geçtikçe artış göstermektedir.

Müşteri ihtiyacına göre karar alma ve çalışmaları yürütme gibi bir stratejisi bulunmaktadır. Uzman kadrosu ile müşterinin ihtiyacı olan reklam çeşidine karar verir ve onaylandıktan sonra üretime geçilir. Bu hassas çalışma yöntemi pek çok firmanın Redpen Reklam ile çalışmak istemesini sağlamıştır. Tüm reklam tabela çeşitlerinde tasarım ve üretim işlemlerinin ardından montaj işlemini de firma kendisi uygulamaktadır. Üstelik tüm bu hizmetler İstanbul haricinde bulunan diğer tüm illerde de sağlanabilmektedir.

Redpen Reklam Hizmetleri Nelerdir?

Redpen birden çok reklam tabelası çeşidi üretmektedir. Müşterinin marka algısına daha uygun olan tabelala veya farklı alanlar için kullanımı daha uygun olan tabelalar, özel olarak müşteri için üretilmektedir. Keşif, ölçüm ve tasarım aşamalarında ise firma tarafından hiçbir ücret alınmaz. Bu hizmet planlama aşamasının en önemli ayaklarından birini oluşturur ve doğru tabela seçimi için kritik öneme sahiptir. Redpen Reklam ışıklı tabela, ışıksız tabela, neon tabela, pilon tabela, paslanmaz harf tabela gibi çok farklı çeşitlerin üretimini sağlamada ve müşteri ihtiyacına yönelik montajını da büyük bir titizlikle sağlamaktadır.