Redmi’nin artık bir alt marka olarak yoluna devam edeceğini duyuracak.

Henüz resmi olarak tanıtılmayan akıllı telefon için dayanıklılık testi yayınlandı. Bir reklam kampanyası olduğununu düşündüğümüz videoda, telefonun hem ön hem arka tarafının sağlam olduğu kanıtlanmaya çalışılıyor. Telefon ekranı yukarı bakacak şekilde yere koyuluyor. Sonrasında insanlar sırayla telefonun ekranına basarak geçiyor. TikTok ile hazırlanan video eğlenceli hale getirilirken, en son sert bir şekilde basıldığı halde herhangi […]

 Redmi’nin artık bir alt marka olarak yoluna devam edeceğini duyuracak.

08.01.2019 - 14:07

Güncelleme : 08.01.2019 - 14:07

Henüz resmi olarak tanıtılmayan akıllı telefon için dayanıklılık testi yayınlandı. Bir reklam kampanyası olduğununu düşündüğümüz videoda, telefonun hem ön hem arka tarafının sağlam olduğu kanıtlanmaya çalışılıyor.

Telefon ekranı yukarı bakacak şekilde yere koyuluyor. Sonrasında insanlar sırayla telefonun ekranına basarak geçiyor. TikTok ile hazırlanan video eğlenceli hale getirilirken, en son sert bir şekilde basıldığı halde herhangi bir kırık oluşmuyor.

Telefon her ne kadar dayanıklı görünse de, bu videonun viral bir çalışma olma ihtimalinin de yüksek olduğunu belirtmek isteriz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın