Redmi X’e Avengers Endgame’li tanıtım!

Redmi X özellikleri ile amiral gemisi olduğunu gösteriyor. Telefona ait olduğu söylenen tanıtım videosu ve ortaya çıkan bazı bilgiler, bize cihaz hakkında birçok bilgi veriyor. Telefon hakkında ortaya çıkanlar detaylardan ikisi öne çıkmayı başarıyor. Bunlardan biri son zamanların popüler tasarımı açılır kamera. Bir diğeri ise Qualcomm’un amiral gemisi işlemcisi Snapdragon 855. Özellikle son zamanlarda yükselişe […]

 Redmi X’e Avengers Endgame’li tanıtım!

29.04.2019 - 22:07

Güncelleme : 29.04.2019 - 22:07

Redmi X özellikleri ile amiral gemisi olduğunu gösteriyor. Telefona ait olduğu söylenen tanıtım videosu ve ortaya çıkan bazı bilgiler, bize cihaz hakkında birçok bilgi veriyor. Telefon hakkında ortaya çıkanlar detaylardan ikisi öne çıkmayı başarıyor. Bunlardan biri son zamanların popüler tasarımı açılır kamera. Bir diğeri ise Qualcomm’un amiral gemisi işlemcisi Snapdragon 855.

Özellikle son zamanlarda yükselişe geçen bu trende ayak uyduran X, donanım tarafında da üst seviye özelliklerle gelecek. Snapdragon 855 yongasından güç alması beklenen cihazın diğer donanım özellikleri hakkında bir bilgi bulunmuyor. Ancak tahminler yok değil.

8 GB RAM ve 128 GB depolama alanı ile gelmesi beklenen telefonda 6.39 inçlik Full HD+ bir ekran kullanılacak. Telefon tıpkı Redmi Note 7 Pro gibi 48 MP kamera ile karşımıza çıkacak.

Xiaomi’nin alt markası olan Redmi‘nin amiral gemisi olacak modelin ne zaman tanıtılacağı hakkında da henüz bir bilgi bulunmuyor. Tabii ilerleyen günlerde akıllı telefon ile ilgili çok daha fazla bilginin ortaya çıkacağını söyleyebiliriz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın