Redmi Note 11S

Xiaomi Ekim 2021 tarihinde vitrine çıkardığı Redmi Note 11 serisine yeni bir model eklemek için kolları sıvadı. Kısa süre önce beklenen özellikleri ortaya çıkan Redmi Note 11S için bugün, Hindistan’daki sosyal medya hesapları üzerinden tanıtım görseli paylaşıldı. Bir süredir birden fazla sertifika listesi aracılığıyla yaklaşan bir Xiaomi Redmi Note 11S hakkında bilgiler gelmeye devam ediyordu. […]

 Redmi Note 11S

13.01.2022 - 16:53

Güncelleme : 13.01.2022 - 16:53

Xiaomi Ekim 2021 tarihinde vitrine çıkardığı Redmi Note 11 serisine yeni bir model eklemek için kolları sıvadı. Kısa süre önce beklenen özellikleri ortaya çıkan Redmi Note 11S için bugün, Hindistan’daki sosyal medya hesapları üzerinden tanıtım görseli paylaşıldı.

Bir süredir birden fazla sertifika listesi aracılığıyla yaklaşan bir Xiaomi Redmi Note 11S hakkında bilgiler gelmeye devam ediyordu. Bugün ise Redmi India hesabı üzerinden yapılan paylaşımla birlikte cihazın önümüzdeki günlerde tanıtılacağı belli oldu.

Ön tarafında tıpkı seleflerinde olduğu gibi damla değil delik ekran teknolojisiyle gelecek cihazın özçekim kamerası 13 Megapiksel olacak. Arka tarafa baktığımızdaysa, fotoğrafından da görebildiğimiz gibi, 108 Megapiksel Samsung HM2 ana kamera, 8 Megapiksel Sony IMX3555 ultra geniş açı ve 2 Megapiksel OV2a OmniVision makro sensörleri olacak. Fakat 4. kamera henüz netlik kazanmadı.

Cihazın global lansmanının Şubat ayı sonlarına doğru yapılacağı ön görülüyordu. Fakat Hindistan hesabının yaptığı bu paylaşımla birlikte, yerel etkinliklerin belirtilen tarihten daha önce yapılabileceği ve cihazın kısıtlı sayıda ülke için globalden önce çıkabileceği söyleniyor.