Red Alert Remastered duyuruldu!

Bildiğiniz üzere ilk olarak geçtiğimiz ay Command & Conquer serisinin Remastered sürümleri ile yeniden karşımıza çıkacağı duyurulmuştu. Bugün ise söz konusu konu ile ilgili ilk somut adım atıldı. EA tarafından yapılan açıklamaya göre gerçek zamanlı strateji oyunlarını yeniden geliştireceklerini müjdeledi.Efsanevi oyunun yapımcılığını ise, Gray Goo, Star Wars: War of Empire ve Graxia Guardians gibi başarılı […]

 Red Alert Remastered duyuruldu!

15.11.2018 - 20:15

Güncelleme : 15.11.2018 - 20:15

Bildiğiniz üzere ilk olarak geçtiğimiz ay Command & Conquer serisinin Remastered sürümleri ile yeniden karşımıza çıkacağı duyurulmuştu. Bugün ise söz konusu konu ile ilgili ilk somut adım atıldı. EA tarafından yapılan açıklamaya göre gerçek zamanlı strateji oyunlarını yeniden geliştireceklerini müjdeledi.Efsanevi oyunun yapımcılığını ise, Gray Goo, Star Wars: War of Empire ve Graxia Guardians gibi başarılı strateji oyunlardan tanınan, Petroglyph Games tarafından geliştirilecek.

Henüz Red Alert Remastered için resmi bir çıkış tarihi verilmedi. Fakat oyun hakkında yapılan açıklamalara göre, yeniden geliştirilen oyunların 4K çözünürlük ile de geleceği müjdeledi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın