R10 Davetiye ve R10 Nasıl Üye Olunur ?

R10.net Davetiye nerden ve nasıl bulunur, R10.Net sitesine nasıl üye olunur ? Bu yazımızda bu konulara değinmeye çalışacağız. Türkiye’nin en büyük ve en geniş kitleye hitap eden webmaster forumu olma özelliği taşıyan R10.net, webmasterlar arasında bir ticaret ve bilgi alışverişinin yapıldığı forum sitesidir. Alexa sıralamasında Türkiye’nin 10 sitesi arasına girmeyi başaran bu forum sitesine nasıl üye […]

 R10 Davetiye ve R10 Nasıl Üye Olunur ?

08.12.2013 - 23:39

Güncelleme : 08.12.2013 - 23:39

R10.net Davetiye nerden ve nasıl bulunur, R10.Net sitesine nasıl üye olunur ? Bu yazımızda bu konulara değinmeye çalışacağız.

Türkiye’nin en büyük ve en geniş kitleye hitap eden webmaster forumu olma özelliği taşıyan R10.net, webmasterlar arasında bir ticaret ve bilgi alışverişinin yapıldığı forum sitesidir. Alexa sıralamasında Türkiye’nin 10 sitesi arasına girmeyi başaran bu forum sitesine nasıl üye olunur kısaca anlatmaya çalışalım.

R10.net forum sitesine üye olabilmek için birkaç yol vardır. Bunlardan birincisi ve en önemlisi site, gmail, yahoo,mynet,hotmail gibi ücretsiz mail servislerinin mail adreslerini kabul etmiyor. Yani öncelikle bir web siteniz bulunmak zorundadır. Örneğin bizim web sitemiz sosyalmasa.com, biz siteye üye olabilmek için info@sosyalmasa.com gibi site uzantılı bir mail adresiyle üyelik başvurusu yapmak zorundayız. Site uzantılı mail adresimizi aldıktan sonra üyelik aşamasına geçmemiz gerekiyor. Siteye üye olabilmek için istenilen bütün bilgileri doğru dolduruyoruz ve site adminlerine gönderiyoruz. Bundan sonra bize beklemek kalıyor.

R10.net forum sitesine üye olabilmenin bir diğer yolu da zaten üye olan tanıdığınız varsa yardım istemenizdir. Şu an mevcut üyelere verilen davetiye hakkı diye bir olay var. Mesela benim üyeliğime 3 tane davetiye hakkı tanınmış, ben bu davetiyeleri 3 tanıdığıma da gönderip, sayemde 3 kişinin foruma üye olmasını sağlayabiliyorum. Fakat davet ettiğiniz kişilere kefil olduğunuzu belirttiğinizden ve davet ettiğiniz üyenin bir yanlışı olursa sizin de üyeliğiniz ban yiyeceğinden sadece güvenilen kişilere davetiye gönderilmesi iki taraf için de son derece iyi olacaktır.

Söyleyeceklerimiz özetle bunlar. Yani ya içeriden bir tanıdığınız olacak, ya da üyelik formunu doldurup bekleyeceksiniz. Aklınıza takılan soru varsa konu altından yazarsanız yardımcı olmaya çalışalım.

r10.net nasıl üye olunur, r10 davetiye, r10.net davetiye, r10 nasıl üye olunur, r10 üye olmak, r10.net davetiye nerden bulunur, r10 sitesine üye olmak, r10 webmaster forumu, r10.net sitesine nasıl üye olunur

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın