PUBG Mobile bildirim sistemine geçiyor.

Android ve iOS akıllı telefonlarda oynanabilen, son dönemin en popüler oyunlarından biri olan PUBG Mobile kullanıcılarına uyarı bildirimleri atmaya hazırlanıyor. 100 oyuncunun yer aldığı bir bölgede oynanan ve sona kalan kişi veya ekibin kazandığı oyun son dönemin en popüler yapımlarından biri. Haliyle pek çok kullanıcı her gün saatlerini bu oyunda geçiriyor. Buna önlem almak için […]

 PUBG Mobile bildirim sistemine geçiyor.

16.05.2019 - 18:10

Güncelleme : 16.05.2019 - 18:10

Android ve iOS akıllı telefonlarda oynanabilen, son dönemin en popüler oyunlarından biri olan PUBG Mobile kullanıcılarına uyarı bildirimleri atmaya hazırlanıyor.

100 oyuncunun yer aldığı bir bölgede oynanan ve sona kalan kişi veya ekibin kazandığı oyun son dönemin en popüler yapımlarından biri. Haliyle pek çok kullanıcı her gün saatlerini bu oyunda geçiriyor.

Buna önlem almak için kolları sıvayan oyunun yapımcı şirketi Tencent yeni uygulamasıyla bildirim sistemine geçiyor. PUBG Mobile bildirim gönderecek.

Bu sistem sayesinde kullanıcılar belirli bir süre boyunca oyunu oynamaları haline bu bilgi gönderilecek bildirim ile kullanıcı ile paylaşılacak.

Yeni sistem ile 18 yaşının altındaki PUBG Mobile kullanıcılarının da oyuna girmeden önce yen, şartları kabul etmesi gerekecek.

İlk etapta aralarında Endonezya, Hindistan, Nepal, BAE, Katar, Kuveyt, Irak, Suudi Arabistan ve Mısır’ın bulunduğu ülkelerde kullanıma giren yeni sistemin önümüzdeki dönemde dünya genelinde kullanıma açılması bekleniyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın