PTT Kargo Çalışma Saatleri Nedir ?

Günlük hayatımızda bir çok aklınıza gelebilecek işlemlerde PTT şubelerine gitmekteyiz. PTT özelleştiği günden beri bir çok sektörde hizmet sunduğunu herkes bilmektedir.

 PTT Kargo Çalışma Saatleri Nedir ?

03.05.2018 - 0:09

Güncelleme : 03.05.2018 - 0:09

Günlük hayatımızda bir çok aklınıza gelebilecek işlemlerde PTT şubelerine gitmekteyiz. PTT özelleştiği günden beri bir çok sektörde hizmet sunduğunu herkes bilmektedir. Ptt çalışma saatleri hakkında bu yazımızda sizlere bilgiler sunmaya devam edeceğiz. Ptt şubelerin hepsi 08:30 saatinde açılıp öğlen 1 saat mola vererek 17:00 kadar müşterilerine hizmet vermektedir.

Ayrıca şubeler hafta sonları ve resmi tatillerde kapalı olduğunu unutmamak gerekmektedir. Her zaman hafta başları ve sonları şubelerin hepsi oldukça yoğun çalıştıkları için bu günlerde yoğunluk oldukça fazla olmaktadır. Ülkemizin en çok tercih edilen bir kurumu olan Ptt tüm müşterilerinin işlemini en kolay şekilde yapmak için çalışanları ile birlikte güler yüzlü hizmet sunmaktadır.

PTT şubelerinden en çok insanlar tarafından tercih edilen hizmet olan ptt kargo hizmeti ile kargolarınızı sorunsuz şekilde gideceği adrese teslim etmektedir. Ayrıca yapmış olduğu ptt kargo takibi uygulaması ile kargonuzun anlık nerede olduğunu görebiliyorsunuz. Kargo takip numarası ile sorgulama yaparak kargonuz hakkında tüm detayları ” gonderitakip.ptt.gov.tr ” bu internet adresinden görebilirsiniz.

Kargo takip numarası olmayan kişiler içinde yapması gereken işlem ise kargosunu vermişmiş olduğu şubeyi telefon ile arayarak kargosu hakkında bilgi alabilirler.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın