Provimes Toplantı Planlama Yazılımına Yakından Bakış

Resmi kurumlarda büyük işletmelerde toplantı salonları kişilerin bir araya gelerek ortak kararlar aldıkları ve bildirdikleri bir mekan olarak değerlendirilebilir. Ayrıca bu salonlarda hangi toplantının yapıldığı ve toplantıya ait kısa bilgilerin üçüncü kişilere aktarıldığı paneller oldukça gerekli ve kişiler tarafından tercih edilmektedir. Toplantı salonlarında ve mekanlarında kullanılan toplantı planlama yazılımı uygulamasına dair kısa bir bilgi verilecek […]

 Provimes Toplantı Planlama Yazılımına Yakından Bakış

19.11.2019 - 18:47

Güncelleme : 19.11.2019 - 18:47

Resmi kurumlarda büyük işletmelerde toplantı salonları kişilerin bir araya gelerek ortak kararlar aldıkları ve bildirdikleri bir mekan olarak değerlendirilebilir.

Ayrıca bu salonlarda hangi toplantının yapıldığı ve toplantıya ait kısa bilgilerin üçüncü kişilere aktarıldığı paneller oldukça gerekli ve kişiler tarafından tercih edilmektedir. Toplantı salonlarında ve mekanlarında kullanılan toplantı planlama yazılımı uygulamasına dair kısa bir bilgi verilecek olursa şunları dile getirmek doğru olacaktır:

Toplantı Planlama Yazılımlarının İçerik Detayları

Toplantı yazılım ekranlarının hangi bilgileri içinde barındırdığına göre bir ifade verilecek olursa şunlar sizler için faydalı olabilir:

  • Toplantı salonunda toplantının var olup olmadığını gösterir ekran
  • Salonun adı, tarihi ve saatine dair bilgiler
  • İçerideki görüşmeden sonra yaklaşan bir etkinliğin var olup olmadığının ifadesi
  • Toplantının ne zaman başlayıp ne zaman biteceğini bildiren ifade
  • Toplantı salonunda herhangi bir yaklaşan etkinliğin var olup olmadığını bildiren ifadeler
  • Tüm dokunmatik tabletlerde çalışabilme özelliği
  • Duvar panelleri veya ayaklı panellerde çalışabilme göstergesi

Tüm bu içerikleri belirleyen ifadeleri hem toplantı salonunun kapı üzerinde duvara monte edebileceğiniz dijital ekranlar bulunmaktadır. Aynı zamanda toplantı salonunun hemen yan tarafına koyabileceğiniz ayaklı göstergelerde bulunmaktadır. İşletmeler dilediklerine göre bu panellere erişim sağlayabilir.

Dokunmatik ve Son Model Örnekler

Toplantı planlama yazılımı tam bir mühendislik harikası olarak nitelendirilebilir. Oldukça kullanışlı ve işe yarayan bu sistem sayesinde sizlerde iş yerlerinizde ve üniversite salonlarında kullanabilme imkanında bulunabilirsiniz. Dokunmatik ekran özelliği olmasından dolayı erişim sağlanan paneller üzerinde gelecek toplantıları ve takvim aracı erişim sağlayabilirsiniz.

Bu sayede takvim ile gelecek toplantıları ve saatleri hakkında fikir edinebilirsiniz. Bu tip ekranlar 5.0 ve üzeri android işletim sistemleri üzerinde çalışabilme özelliğine de sahiptir. Tablet ve telefon üzerinden çalıştırılabilmesi mümkün olmaktadır. Bunun için uygulamanın yüklü olması yeterli olacaktır.

Katılımcılara Özel Bilgi Gönderimi

Toplantı salonunda faaliyette bulunacak olan kimselere sistem üzerinden ücretsiz olarak SMS veya mail gönderilme özelliği de bulunmaktadır. Toplantı düzenleyecek olan kişilerin hepsinin de bu ekranı kullanmasından dolayı toplantıların çakışması veya aynı saate bir salonda iki toplantı yapılması gibi bir durum söz konusu değildir. Kurumunuza dışarıdan gelecek ve kuruma yabancı kimselerin toplantı salonuna kolay bir şekilde ulaşabilmesi için katılımcılara harita üzerinden toplantı salonunun konumu da gönderilebilmektedir.

Uygulama Hakkındaki Diğer Bilgiler

Uygulama ilk 30 gün içerisinde kişilere deneme amacıyla ücretsiz olarak sunulmaktadır. Bu size tanınan süre dolduktan sonra oldukça düşük bir ücret üzerinden yazılımı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Uygulamanın tüm esasları kişisel verilerin korunması kanununa uygun olarak hareket etmektedir. Sizin yazılıma girmiş olduğunuz her bilgi sistem tarafından otomatik olarak saklanmaktadır.

Ayrıca bu özellik ileride yapacağınız uygulamalarda alt yapısındaki bilgileri kullanarak rahat şekilde randevu alabilmenize müsaade edecektir. Personel yönetimi bilgi sistemi sayesinde de toplantı bilgileri katılımcılar tarafından görülecektir.

Bilimp.com ‘un kvkk çözümlerini de incelemenizi öneriyoruz.