Pronesecki’nin Belirsizliği Devam Ediyor

Denizlispor uzun bir süredir zor durumda. Bu sezon Süper Lig’de yedi karşılaşmaya çıkan Denizlispor bunlardan sadece bir tanesini kazanabildi. Bu maçlardan ikisinde berabere kalan takım tam dört kere mağlup oldu. Sonuçta da sadece beş puanla ligin 20. sırasında yer aldı. Yani ligin en alttan ikinci sırasında yer aldı. Bu durum hem yöneticileri hem de taraftarları […]

 Pronesecki’nin Belirsizliği Devam Ediyor

17.11.2020 - 12:00

Güncelleme : 17.11.2020 - 12:00

Denizlispor uzun bir süredir zor durumda. Bu sezon Süper Lig’de yedi karşılaşmaya çıkan Denizlispor bunlardan sadece bir tanesini kazanabildi. Bu maçlardan ikisinde berabere kalan takım tam dört kere mağlup oldu. Sonuçta da sadece beş puanla ligin 20. sırasında yer aldı. Yani ligin en alttan ikinci sırasında yer aldı. Bu durum hem yöneticileri hem de taraftarları korkuttu. Durum böyle olunca da teknik direktör değişikliği gündeme geldi. Denizlispor daha sezon başında iken farklı bir teknik direktörle çalışıyordu. Levent Kartop beklenen performansı gösteremediği için değiştirilmiş ve yerine Hırvat teknik direktör Robert Prosinecki getirilmişti. 1xbet kazandırıyor.

Denizlispor’a Yeni teknik Direktör

Pronisecki halen Denizlispor teknik direktörü olarak görev yapıyor. Denizlispor’un neredeyse bir alt lige düşmesi söz konusu olduğu için artık yeni bir teknik direktör için tartışmalar başladı. Ancak bu tartışmalar henüz netlik kazanmadı. Bu da Pronisecki konusundaki belirsizliğin devam etmesine neden oldu. halen yeni bir teknik direktörün ismi geçmediği için takımda da genel bir belirsizlik ve rahatsızlık söz konusu.

Taraftarlar yeşil-siyahlı takımlarının akıbetini merak ediyor. Yeni gelecek teknik direktörün daha başarılı olması bekleniyor. Denizlispor’un bu talihsiz durumdan nasıl kurtulacağı halen tartışılıyor. Teknik direktörün değişimi haberi büyük oranda taraftarları rahatlatabilir. Ama tam olarak bir rahatlama olması için takımın ligin en alt sıralarından kurtulması gerekiyor. 1xbet giriş yapın ve kazanın.

android oyun indir