Profesyonel Teknik Servis

Bilgisayarlar uzun ve yoğun kullanım sonucu sık sık arıza verebilir. Bu arızalar genellikle dikkatsiz kullanım ve kullanıcı hatalardan kaynaklanır. Bilgisayarların periyodik bakımlarının yapılmaması da arızalanma nedenlerinden biridir. Bilgisayarlar hassas cihazlar olduğu için tamir işi de tecrübe, bilgi ve deneyim ister. Bunun için bozulan bilgisayar, laptop, notebook, tablet PC gibi cihazların profesyonel ellere teslim edilmesi gerekir. […]

 Profesyonel Teknik Servis

17.04.2019 - 20:02

Güncelleme : 17.04.2019 - 20:02


Bilgisayarlar uzun ve yoğun kullanım sonucu sık sık arıza verebilir. Bu arızalar genellikle dikkatsiz kullanım ve kullanıcı hatalardan kaynaklanır. Bilgisayarların periyodik bakımlarının yapılmaması da arızalanma nedenlerinden biridir.

Bilgisayarlar hassas cihazlar olduğu için tamir işi de tecrübe, bilgi ve deneyim ister. Bunun için bozulan bilgisayar, laptop, notebook, tablet PC gibi cihazların profesyonel ellere teslim edilmesi gerekir. Arıza veren cihazlar kesinlikle karıştırılmamalıdır. Bilinçsiz kişiler tarafından cihazın içinin açılmasına kesinlikle izin verilmemelidir. MSİ laptop servis, MSI bilgisayarların her türlü tamir, bakım, yedek parça değişim ve satışını yapıyor.

Deneyimli kadrosu ve teknik bilgisi ile bilgisayarların her tür sorununun çözümünde müşterilerine gerekli tüm teknik destek veriliyor. Tecrübeli teknik servis elemanları tarafından bilgisayarın arıza tespiti yapılıyor ve kullanıcı, konu hakkında bilgilendiriliyor. Müşterinin onayı alındıktan sonra gerekli tamir işlemi gerçekleştiriliyor. MSİ servis, ayrıca bilgisayarların iç bakım temizliğini ve düzenli bakımlarını da yapıyor.

MSI Servis Hizmetleri

MSI teknik servisi MSI laptop, notebook, tablet ve bilgisayar cihazlarının tamir, bakım ve onarımını yapıyor. Profesyonel teknik servis;

 • İşlemci arızalarının tamiri
 • Batarya arıza tamiri
 • Adaptör arıza tamiri
 • Şifre kırılması
 • Speaker arıza tamiri
 • İnverter arıza tamiri
 • Hard disk tamiri
 • Menteşe kırılması
 • Ekran kartı ve ses kartı tamiri
 • Anakart tamiri
 • Yerinde ağ kurulumu ve daha pek çok hizmet, servis kapsamında yer alıyor.

Yazılımsal Sorunların Çözümü

Laptop, notebook ve tabletlerde donanımsal arızalar olduğu gibi yazılımsal sorunlarda yaşanmaktadır. MSİ servisi, işletim sistemi onarma, MSI formatlama, program yükleme, veri kurtarma, virüs temizleme, web güvenlik programları kurma gibi pek çok yazılımsal konuda müşterilerine gerekli desteği sağlıyor.

Yedek Parça Değişimi

MSI teknik servisi ihtiyaç halinde MSI Laptop, notebook, bilgisayar, tablet PC yedek parça değişimi yapıyor. Buna göre; anakart değişimi, batarya ve pil değişimi, ekran kartı değişimi, chip değişimi, harddisk değişimi, hdd değişimi ve daha birçok parça değişimi konularında hizmet veriliyor. Ayrıca kullanıcılara parça ve parça değişimi konusunda da gerekli bilgilendirme ve destek, MSI teknik servis tarafından sağlanıyor.

Teknik servis hizmeti için msiservisturkiye.com adresinden firmayla iletişime geçebilir, bilgisayarınızın sorununa çözüm bulabilirsiniz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın