Plastik Cerrahide Kaliteli Hizmet

Estetik ve plastik cerrahi hekimi Dr. Alper Mete Uğurlu, Nişantaşı’ndaki muayenehanesinde verdiği estetik ve plastik cerrahi hizmetleri ile hizmet veriyor. 1983 yılında Ankara’da doğan Uğurlu, Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesinden 2007 senesinde mezun olarak Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi alanında ilk hekimlerden biri olarak eğitimini sürdürdü. Hangi Alanlarda Hizmet Veriyor? Hizmet verdiği alanlar arasında burun estetiği […]

 Plastik Cerrahide Kaliteli Hizmet

10.07.2019 - 14:29

Güncelleme : 10.07.2019 - 14:29

Estetik ve plastik cerrahi hekimi Dr. Alper Mete Uğurlu, Nişantaşı’ndaki muayenehanesinde verdiği estetik ve plastik cerrahi hizmetleri ile hizmet veriyor. 1983 yılında Ankara’da doğan Uğurlu, Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesinden 2007 senesinde mezun olarak Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi alanında ilk hekimlerden biri olarak eğitimini sürdürdü.

Hangi Alanlarda Hizmet Veriyor?

Hizmet verdiği alanlar arasında burun estetiği (rinoplasti), yüz germe, vücut şekillendirme, kulak ameliyatı, labioplasti, uyluk germe, yağ alma ameliyatı, göz kapağı cerrahisi, kaş kaldırma, kol germe, boyun germe, çene estetiği ve dudak büyütme gibi birçok farklı konuda hastalarına yardımcı oluyor. Çoğu kişi tarafından en çok merak edilen ise ben aldırma işlemi ücretleri olarak biliniyor. Bu tip konularda en iyi hizmeti en makul fiyata sunan Uğurlu, alanındaki en uzman doktorlardan bir tanesidir. Zorunlu olarak ya da isteğe bağlı tüm estetik ya da plastik cerrahisi operasyonunda en kaliteli ameliyatı yapan doktorlardan bir tanesi olan Uğurlu, Abdi İpekçi Caddesi No 29’daki ofisinde hizmet veriyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın