Piyasadan Siliniyormu?

Tanıtım tarihi Samsung tarafından açıklanan Galaxy Note 9 hakkında yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ederken, artık donanımsal özellikleri neredeyse keşinleşen amiral gemisi modeli için sızıntılarda sona gelinmesi bekleniyor. Samsung’un merakla beklenen amiral gemisi Galaxy Note 9 onaylandıktan sonra Samsung, Galaxy Note 9 tarihini açıkladı! Bakalım Samsung Galaxy Note 9 çıkış tarihi ne zaman? Bu kapsamda […]

 Piyasadan Siliniyormu?

29.06.2018 - 13:57

Güncelleme : 29.06.2018 - 13:57

Tanıtım tarihi Samsung tarafından açıklanan Galaxy Note 9 hakkında yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ederken, artık donanımsal özellikleri neredeyse keşinleşen amiral gemisi modeli için sızıntılarda sona gelinmesi bekleniyor.

Samsung’un merakla beklenen amiral gemisi Galaxy Note 9 onaylandıktan sonra Samsung, Galaxy Note 9 tarihini açıkladı! Bakalım Samsung Galaxy Note 9 çıkış tarihi ne zaman?

Bu kapsamda sektörün tanınan isimlerden Eldar Murtazin, Galaxy Note 9 için oldukça ayrıntılı bir rapor yayınlandı. Tasarımsal değişim bekleyenler için kötü haberi veren Murtazin, Galaxy Note 9 ile Galaxy Note 8’e özellikle ön taraftan bakıldığında iki cihazı ayırt etmenin neredeyse imkansız olduğunu belirtiyor.

Tasarımsal açıdan en büyük değişim, parmak izi okuyucunun kameranın altına taşınması olacak. Kamera konusunda ise önemli değişiklikler yapılmadığı ve Galaxy S9 Plus’ta yer alan çift kamera kurulumunun kullanılacağı söyleniyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın