Periyodik Kontrol Ve Muayene Hizmetleri

Kaldırma iletme makinelerinizi periyodik kontrol cihazlarımız ile kontrol etmekteyiz. Tüm periyodik kontrollerimiz Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından 2013 yılında yasal zorunluluk haline getirilmiş olan yükümlülüklere uygun olarak yürütülmektedir.

 Periyodik Kontrol Ve Muayene Hizmetleri

19.03.2018 - 1:44

Güncelleme : 19.03.2018 - 1:44

Periyodik Kontrol Hizmetlerimiz

Kaldırma iletme makinelerinizi periyodik kontrol cihazlarımız ile kontrol etmekteyiz. Tüm periyodik kontrollerimiz Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından 2013 yılında yasal zorunluluk haline getirilmiş olan yükümlülüklere uygun olarak yürütülmektedir. İş yerlerinde ve çeşitli tesislerde kullanılmakta olan vinç ve kule vinç gibi araçların kontrollerini profesyonel ekibimiz ile birlikte yapmaktayız.

Pergel, portal ve gırgır gibi çeşitleri bulunan tüm vinçlerin periyodik kontrolleri de ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Çektirme grupları ve teleferik sistemlerini de içine alan kontrollerimiz alanında deneyimli ve lisanslı kadromuz ile birlikte gerçekleştirilmektedir. Sabit iniş mahallerinde hizmet vermekte olan makinelerin periyodik kontrolleri de firmamız tarafından eksiksiz bir şekilde yapılmaktadır.

Muayene Hizmetlerimiz

Firmamız periyodik kontrollerin dışında muayene hizmeti de vermektedir. Tüm iş sahalarında kullanılmakta olan makinelerin muayenelerini yapmaktayız. Bunlara ek olarak evlerde ve iş yerlerinde yoğunluklu olarak kullanılan asansörlerin yıllık muayenelerini de yapıyoruz. Bu muayeneleri A tipi akredite kuruluşu olarak sertifikalı bir şekilde yapmaktayız. Kontrol ettiğimiz asansörler mekanik ve hidrolik asansörlerdir. Ek olarak cephe asansörlerinin de periyodik kontrollerini ve muayenelerini gerçekleştirmekteyiz.

https://www.muayene.com.tr/

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın