Pergola Modelleri 2020

Pergola perde konusunda Gündüzler perde sistemleri, sektöründe en cazip fiyatlarla en kaliteli çözümleri üreten öncü bir firmadır. Önceliğinin can güvenliği olduğu hizmet anlayışıyla, aldığı tüm siparişleri profesyonel ekibiyle şekillendirmekte, birinci sınıf malzemelerle üretim yapmaktadır. Çıkardığı yeni modellerle her geçen gün ürün yelpazesini genişletmekte, istenirse kişiye özel seçimler yapılmasına imkân vermektedir. Kullanılacağı mekânda titizlikle yaptığı ölçülendirme […]

 Pergola Modelleri 2020

25.10.2020 - 13:40

Güncelleme : 23.10.2020 - 23:41

Pergola perde konusunda Gündüzler perde sistemleri, sektöründe en cazip fiyatlarla en kaliteli çözümleri üreten öncü bir firmadır. Önceliğinin can güvenliği olduğu hizmet anlayışıyla, aldığı tüm siparişleri profesyonel ekibiyle şekillendirmekte, birinci sınıf malzemelerle üretim yapmaktadır. Çıkardığı yeni modellerle her geçen gün ürün yelpazesini genişletmekte, istenirse kişiye özel seçimler yapılmasına imkân vermektedir. Kullanılacağı mekânda titizlikle yaptığı ölçülendirme ile taşıyıcıların ortama doğru şekilde sabitlenmesini sağlayarak, hem kullanıcı hem de çevre güvenliğini üst seviyede tutmaya çalışır.Ayrıca özel dekoratif kurulumlar için çözümler üretir yeni modellemelerle içinde bulunulan döneme ve konsepte ayak uydurulmasına yardımcı olur.

Motorlu Perde Nedir?

Motorlu perde sistemleri istendiğinde bütün perde sistemlerine uygulanabilen, pratik ve teknolojik bir perde sistemidir. İster elinizden düşürmediğiniz akıllı telefonla, ister kumanda, isterse tek bir butonla kontrol etmeye olanak sağlayan bu sistem, perdelerin ömrünü de uzatır. Çünkü elle müdahale edilmediği için yıpranma, takılma,yırtılma gibi riskler minimize edilmiş olur. Kafeterya, hotel,restoran,ofis, ev, hastane gibi birçok mekâna uygulanabiliyor olması sayesinde zamana yetişemeyen insanlığa, pratik çözümler üretir.Ayrıca mekâna girmesi istenen güneş ışıklarının ayarlanabilmesine olanak tanımakta, tavana veya duvara uygulanabilmektedir. Birçok avantajı bulunan bu perde sisteminin profesyonel eller tarafından uygulanması ise avantajlarına avantaj katarak perde ömrünü uzatır.

Zip Perde Kullanım Alanları

Dünyanın en üst düzey teknolojilerinden olan Ferrari teknolojisi ile üretilen zip perde, kullanım alanı olarakda geniş bir alana sahiptir. Son derece kullanışlı olmasının yanında dayanıklı olması ile de dört mevsim kullanılabilir. Klasik perde anlayışının modern yüzü olan bu perde sistemi,kullanıcılarına çok çeşitli kumaş avantajlar sunar. Mesela ortamdaki ısı ve ışık geçirmezliğinin sağlanması ile enerji tasarrufu yapar ve dolayısıyla çevre dostudur.Ayrıca üretildiği teknoloji sayesinde deforme olmaz bu da onu ömür boyu garanti sağlayan bütçe dostu bir ürün haline getirir.Bu avantajlar bu perde sisteminin, kullanım alanları olan hastane, veranda, kış bahçeleri, ofis, ev gibi mekânların dış mekân uygulamalarında tercih edilmesini sağlar ve uygulandığı mekâna şık bir görünüm katar.

softexen.com