Penis Pompası Faydalı Mı?

Birbirinden farklı penis pompası modelleri bulunmaktadır. Penis pompaları piyasada manuel veya elektrikli olarak bulunabilir. Manuel bir penis pompası tercih ettiğinizde, önce pompayı doğru bir şekilde penise yerleştirmelisiniz. Fakat bundan önce penisin tamamen temiz olması oldukça önemlidir. Aynı zamanda vakum pompasının da tamamen temizlendiğinden emin olmak gerekir. Bu, penis pompasında bulunan kanın penise yoğunlaşması sürecine dayanmaktadır. […]

 Penis Pompası Faydalı Mı?

22.12.2020 - 19:28

Güncelleme : 23.12.2020 - 19:28

Birbirinden farklı penis pompası modelleri bulunmaktadır. Penis pompaları piyasada manuel veya elektrikli olarak bulunabilir. Manuel bir penis pompası tercih ettiğinizde, önce pompayı doğru bir şekilde penise yerleştirmelisiniz. Fakat bundan önce penisin tamamen temiz olması oldukça önemlidir. Aynı zamanda vakum pompasının da tamamen temizlendiğinden emin olmak gerekir. Bu, penis pompasında bulunan kanın penise yoğunlaşması sürecine dayanmaktadır. Tamamen doğal sertliğe ulaşıldığında vakum kesilmeli ve bu uygulama maksimum 15 dakika her gün tekrarlanmalıdır. Penis pompasının farklı başlıkları bulunmaktadır. İnsanlara en büyük zevki veren başlık vajina şeklindeki başlıklardır. Penis pompası her bir penisi tutmak için yeterlidir, ancak herhangi bir gerginlik varsa, krem veya jel kullanılabilir. Öncelikle ürünün doğru kullanılması gerekir. Penis pompasını kullanmadan önce ve sonra ürün ve genital bölge iyice dezenfekte edilmelidir. Vücut yapınız dikkate alınarak önerilen zamanda bu ürün doğru şekilde kullanılmalıdır. Önerilen kullanım süresini kontrolsüz bir şekilde aşarsanız, ağrı veya acı hissederseniz ve kesintisiz çalışmaya devam ederseniz, beklenen verime ulaşamayabilir ve gereksiz sıkıntılara neden olabilirsiniz.

Penis pompası kullanarak penis için gerekli egzersizleri yerine getirebileceksiniz. İlk kez kullanmadan önce penis pompasını temizleyiniz. Daha sonra penis pompasından çıkarıp temizlediğiniz parçaları geri taktığınızdan emin olunuz. Penisi tahriş etmemek için pompa girişine biraz kayganlaştırıcı sürebilirsiniz. Vakum bölgesinin hava almadığından emin olunuz. Penisi tamamen  pompanın içine sokunuz. Penisi, penis pompasına koyduktan sonra vakum yavaşça başlayacak ve kan penisi doldurduğunda penis ereksiyon haline geçecektir. Vakumlama işlemini penis maksimum ereksiyona ulaşana kadar ağrı olmadan gerçekleştiriniz. Penis maksimum uzunluğuna ulaştığında, 15-20 saniye vakumda tutunuz. Bu işlemi maksimum 15 dakika gerçekleştiriniz. 15 dakika sonra penisi çıkarınız ve günlük kullanımı durdurunuz. Bu sayede günde 1 kez, haftanın 6 günü olarak 3-4 ay kullanılabilir. Kullanıcılar genellikle penisi uzun süre vakumda tutma hatasını yaparlar. Bu hatayı yapmayınız. Penis pompasını doğru kullanırsanız faydalarını görebilirsiniz.

Penis pompasının kullanım sırasında zarar görmemesi ve yüksek kaliteli malzemelerden yapılmış olması oldukça önemlidir. Bu uyarıları dikkate almaz veya takip etmezseniz penis pompalarının beklenen faydalarını göremeyebilirsiniz. Ürünle birlikte verilen talimatlara kesinlikle uymalısınız. Penis pompasını daha rahat hale getirmek ve eğlencenin keyfini çıkarmak için vajinal başlıkları tercih edebilirsiniz. Bu size tam bir oral seks eğlencesi yaşatacaktır. Penis pompası ile penis egzersizinin keyfini çıkarabilecek ve faydalarını görebileceksiniz. Ürün düzenli ve doğru bir şekilde kullanıldığında büyük verim sağlayabilir.