Penis Büyütme Operasyonu

Erkekler için penis büyüklüğü çok ciddi önem arz etmektedir. Bu noktada penis boyundan rahatsız olan kişiler çeşitli operasyonlar yaptırma yoluna giderek penislerinin istedikleri boyutta olmasını sağlayabilmektedir. Penisin boyu, uzunluğu ve kalınlığı her zaman bir erkek için işlevsellik kadar önemlidir. Penis büyütme operasyonu ise penis boyutundan şikayetçi olan kişilere bu noktada en iyi tercih olacaktır. Penis […]

 Penis Büyütme Operasyonu

09.01.2020 - 17:36

Güncelleme : 09.01.2020 - 17:36

Erkekler için penis büyüklüğü çok ciddi önem arz etmektedir. Bu noktada penis boyundan rahatsız olan kişiler çeşitli operasyonlar yaptırma yoluna giderek penislerinin istedikleri boyutta olmasını sağlayabilmektedir. Penisin boyu, uzunluğu ve kalınlığı her zaman bir erkek için işlevsellik kadar önemlidir. Penis büyütme operasyonu ise penis boyutundan şikayetçi olan kişilere bu noktada en iyi tercih olacaktır.

Penis boyutundan rahatsız olan kişilerin tercih etmekte olduğu penis büyütme operasyonu penisin boyunu uzatmak için yapılan bir operasyondur. Bu operasyonun temelinde ise penisi rubik kemiğe bağlamakta olan ligamanların kesilmesi yoluyla penisin serbest bırakılmasına dayanan bir operasyondur. Penisin boyutunu uzatmak için yapılan bu operasyon sayesinde eş zamanlı bir şekilde yağ greftleriyle beraber penis kalınlaştırma işlemi de yapılabilir.

https://www.instagram.com/opdrzeynepyasavur/

https://www.instagram.com/drozgurhurkal

Penis Büyütme Operasyonunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Penis büyütme operasyonu yapılacağı sırada ilk evrede muayene ve kontroller yapılarak kişinin bunun için uygun olup olmadığına karar verilmektedir. Bu noktada kişinin mutlaka alanında uzman olan bir doktor ile işlemi yaptırma yoluna gitmesi gerekir. Doktor profesyonel şekilde hizmet vermediği takdirde kesinlikle o doktordan destek almamanız gerekir. Özellikle penis hassas bir organ olduğu için operasyonun yapılmasında estetik ve plastik cerrah bu alanda profesyonel olması gerekir.

Doktor tercihi noktasında Ankara’da yaşayan kişilerin avantajlı olduğunu görebiliyoruz. Bir doktor tercihi yapacak olan kişiler Ankara’da penis büyütme sırasında hizmet vermekte olan Op. Dr. Özgür Hürkal ve Op. Dr. Zeynep Yasavur’dan hizmet alarak gerekli noktalardan destek alabilme imkanına sahip olabilmektedir. İkili her zaman son derece profesyonel ve sorunsuz şekilde hizmet verirken muayeneler ile kontrolleri sorun yaşamadan yerine getirebilmektedir.

Penis büyütme ciddi noktalarda önem arz eden ve birçok kişi için özel olan operasyonlar arasında yer almaktadır. Doktorlar ise bu noktada çok ciddi şekilde hizmet vererek hastalarının gizliliğine özen göstermektedir. Bu evrede operasyon sonrasında iyileşmenin de en kısa sürede gerçekleşebilmesi için doktorunuzun vermiş olduğu talimatlara net şekilde uyarak sizlere kullanmanızı istediği ilaçları her zaman düzenli bir şekilde kullanmanız gerekmektedir. Bu şekilde iyileşme süreciniz en kısa süre içerisinde tamamlanacaktır.