Pegasus İletişim, Pegasus Çağrı Merkezi

Pegasus, Sabancı Holding' e ait olan bir global hava yolu taşımacılığı şirketidir. Yurt içinde ve yurt dışında birçok noktaya tarifeli uçuşları bulunan bu hava yolu şirketi diğer hava yolu şirketlerine oranla daha uygun fiyatlı olduğundan ülkemizde en çok tercih edilen hava yolu şirketi konumundadır.

 Pegasus İletişim, Pegasus Çağrı Merkezi

14.11.2017 - 2:41

Güncelleme : 14.11.2017 - 2:41

Pegasus, Sabancı Holding’ e ait olan bir global hava yolu taşımacılığı şirketidir. Yurt içinde ve yurt dışında birçok noktaya tarifeli uçuşları bulunan bu hava yolu şirketi diğer hava yolu şirketlerine oranla daha uygun fiyatlı olduğundan ülkemizde en çok tercih edilen hava yolu şirketi konumundadır. Bu sebeple çoğu insan tarafından iletişime geçilmek istenen bir kurumdur.

Pegasus İletişim

Yaşanılan aksaklıklar ve istek, görüş ve öneriler için Pegasus ile internet, mektup, faks gibi iletişim teknikleri kullanarak veya diğer Pegasus iletişim kanalları kullanarak temasa geçilebilmektedir.

Pegasus Çağrı Merkezi

Müşterilerine 7 gün 24 saat hizmet sunan bu firmaya dünyanın her yerinden 0888 228 12 12 numaralı çağrı merkezlerinden iletişime geçilebilmektedir. Çağrı merkezi aracılığı ile bilet bilgisi, bagaj bilgisi, uçuş seferleri hakkında bilgi almak mümkündür. Müşterilerinin en iyi hizmeti almaları için çağrı merkezinde çok fazla sayıda müşteri temsilcisi bulunmaktadır. Bunların dışında Pegasus çağrı merkezi aracılığı ile ön rezervasyon ve check-in işlemleri rahatlıkla yapılabilmektedir.

https://www.bilettelefon.com/

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın