Paykasa Kartını Doğru Yerden Satın Almak Neden Önemli

Paykasa kartının kullanım amacı, para yatırım işlemlerinizi ya da çeşitli ödemelerinizi çeşitli sitelere dolandırılmadan güvenli bir şekilde yapmaktan kaynaklanır.

 Paykasa Kartını Doğru Yerden Satın Almak Neden Önemli

26.07.2018 - 16:04

Güncelleme : 26.07.2018 - 16:04

Paykasa kartının kullanım amacı, para yatırım işlemlerinizi ya da çeşitli ödemelerinizi çeşitli sitelere dolandırılmadan güvenli bir şekilde yapmaktan kaynaklanır. Banka bilgilerinizi girmeden ya da kişisel bilgilerinizi vermeden sadece Paykasa kartına ait olan bilgileri vererek ödemenizi tamamlayabilirsiniz. Tabi bundan önce paykasa satın al işlemleri yapılacağı sitede önemlidir. Bu hususta yasal olan ve sizi dolandırmayacak güvenli bir aracı site bulmanız gerekiyor. Eğer ki sorun yaşamadan iyi ödeme alternatifleriyle uygun fiyata paykasa kartı satın almak istiyorsanız acilpaykasa.com sitesine giriş yaparak bu hizmetten yararlanabilirsiniz.

Paykasa Kartını Nasıl Satın Alırım?

Paykasa’nın satışları 10€ ile 500€ arası değişen miktarlar ile yapılmaktadır. Güncel kur farkı ise TL üzerinden size ödeme yapmanıza imkan tanıyacaktır. Doğrudan acil paykasa sitesinden satın alınan işlemlerde size havale yolundan diğer alternatif ödeme olanaklarına kadar bir işlem yapılması sağlanmaktadır. Siz ne kadarlık bir kart almak istiyorsanız ona göre ödemenizi, sitenin banka havalesine yapmalısınız. Yapılan ödemeye karşılık olarak müşteri hizmetleri size Paykasa kartına ait 16 hanelik kod, 4 haneden oluşan CVV kodu ve son kullanma tarihi bilgilerini doğrudan ileteceklerdir.

http://www.acilpaykasa.com/

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın